ממש כמו הימור בטוטו

מצד אחד הוא כבר שלוש שנים בקושי משחק, מצד שני כדורגל יש לו והרבה. אורי מלמיליאן בטוח שהוא יצליח, אוהדי הפועל פחות. אז מה יהיה בטוטו? יצאנו לבדוק את מצבו של טוטו תמוז, הרכש האחרון של הפועל ת"א

שבת 04 ספטמבר 2010
שלמה חסיד
 אחרי מסע תלאות של 48 שעות, טוטו תמוז שרבט את חתימתו והצטרף להפועל תל אביב. אבל האם השדים האדומים מקבלים שחקן חיזוק או חילוש? זה מה שיצאנו לבדוק.

אורי מלמיליאן, מאמנו בבית"ר, בטוח: "טוטו הוא שחקן מצוין וברכה לכל מאמן. יש לו את כל מה שחלוץ צריך, ואני בטוח שהוא יצטיין בהפועל תל אביב. אני לא רואה שום סיבה מקצועית שזה לא יקרה. שחררנו אותו לא בלב קל, אבל הכסף הכריע".

הוא לא פצוע?
 
"שטויות. הוא מרגיש מאה אחוז. הוא מוכן עכשיו לשחק מצוין תשעים דקות, כל היתר זה שטויות במיץ עגבניות, מהסוג שאצלנו בארץ אוהבים להמציא".

זאב זלצר, מנג'ר מחלקת הנוער בוולפסון, גידל את תמוז בנבחרת הנוער: "אין ספק שטוטו הוא חלוץ מסוכן מאוד במגרש, השאלה הגדולה תהיה היכולת שלו להשתלב בהפועל תל אביב. הוא מגיע לתוך קבוצה משמונת והוא צריך להתאים את עצמו לקבוצה. הוא יצטרך להשקיע הרבה, כי בהפועל מי שלא עובד קשה בשביל החולצה יושב בצד".

אז הוא רכש טוב או לא?

"על פניו כן, אבל חובת ההוכחה עליו. הוא הגיע למקום שזה במה נהדרת, השאלה איך הוא ינצל את זה".

רונן קצב, סוכנו של השחקן: "טוטו היה צריך לעשות שינוי בנקודת הזמן הזאת, ואני שמח שהוא עשה אותה. גוטמן זה מאמן שיוציא ממנו את המיטב, ואני בטוח שלפניו עונה טובה. לא כל שחקן מקבל צ'אנס כזה, לשחק בליגת האלופות, תמוז זכה, ואני בטוח שהוא יודע למה מצפים ממנו".

הסאגה שהיתה לפני החתימה לא תשפיע?

 "תמיד כשיש העברה כזאת גדולה יש בדרך מכשולים. לא המצאנו פה כלום וזה כבר נחלת העבר".

אביב פלנר, עו"ד ואוהד  הפועל: "טוטו לא שיחק שלוש שנים, כמו סלים טועמה. מה החיזוק כאן? עוד נחיה ונראה. מלמיליאן אומר שהוא טוב? אני סומך על היושר שלו, אבל אוהדי הפועל לא כל כך מתים על זה שלקח לו זמן להחליט לבוא לפה מבית"ר. כמו כל אחד, גם הוא יבחן לפי מבחן התוצאה".

מה הטענה שלכם?

"שהוא לא שיחק שלוש שנים בקבוצה הקודמת שלו, וזה סימן שאלה".

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק