3 המלצות WINNER למשחקי שישי

הערב יערכו ברחבי אירופה משחקי מוקדמות יורו 2012. אנו ממליצים להימור על שלחושה משחקים במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום שישי 03 ספטמבר 2010

 מולדובה - פינלנד - X (יחס 2.80)

מולדובה לא שיחקה משחקי ידידות לפני המונדיאל, היא שיחקה משחק אחד לפני שבועיים בו היא סיימה בתיקו מאופס מול גיאורגיה. הפינים מהצד השני שיחקו שני משחקי ידידות לפני המונדיאל, הפסידו 2-0 לאסטוניה וסיימה בתיקו מול פולין. לפני שבועיים ניצחה פינלנד במשחק ידידות את בלגיה בבית. שני משחקים שיחקו הקבוצות זו מול זו, זה היה במוק' יורו 2000, אז ניצחה פינלנד בבית 3-2 וסיימה מולה בתיקו מאופס בחוץ. הפינים כמובן עדיפים על פני המולדובים אבל לדעתי היה משחק מאוד שקול. להערכתי מולדבה מסוגלת לפחות בבית ובמשחק הזה, להוציא נקודה אחת.

יוון - גיאורגיה - 1 (יחס 1.20)

יוון שיחקה במונדיאל האחרון אחרי שהצליחה להעפיל מהבית שבו שיחקה גם ישראל. יוון פתחה את המונדיאל בהפסד לקוריאה, לאחר מכן ניצחה את ניגריה ובמשחק המכריע היא הפסידה 2-0 לארגנטינה. לפני שבועיים היא שיחקה משחק ידידות מול סרביה החזקה וניצחה אותה 1-0. גיאורגיה מהצד השני שיחקה משחק ידידות אחד לפני המונדיאל בו היא נפרדה בתיקו מאופס מול קמרון. לפני שבועיים היא שיחקה מול מולדובה החלשה ונפרדה ממנה בתיקו מאופס. יוון ניצחה את גיאורגיה בכל חמשת המשחקים שהיו בין השתיים. בסך הכל יחס השערים בין השתיים עומד על 11-3. יוון עם מאמן חדש יוצאת לדרך חדשה, היא שוב תשחק בבית של ישראל בתקווה שהפעם היא תהיה חלשה יותר. בכל מה שנוגע למשחק הזה, לדעתי גיאורגיה לא תוציא שום דבר במגרש הביתי של יוון.

לטביה - קרואטיה - 2 (יחס 1.40)

משחק נוסף מהבית הישראלי בו לטביה תארח את קרואטיה החזקה. לטביה לא שיחק במונדיאל האחרון, היא סיימה בתיקו בשני משחקי ידידות לפני המונדיאל מול ליטא ומול אסטוניה והפסידה מול גאנה 1-0. לפני שבועיים היא יצאה למשחק חוץ מול צ'כיה וחזרה עם רשת מחוררת בהפסד 4:0. קרואטיה מהצד השני משחקת לא רע, אחרי שלא הצליחה להעפיל למונדיאל האחרון היא ניצחה בשלושה משחקי ידידות את בלגיה, את אוסטריה וגם את ווילס. לפני המונדיאל היא נפרדה בתיקו מאופס מול אסטוניה ולפני שבועיים בתיקו 1:1 מול סלובקיה החזקה. קרואטיה מעמידה את הנבחרת הטובה ביותר בבית הישראלי שכולל בין היתר את אוליץ', חלוצה של באיירן הגרמנית, שני חלוצים נוספים משחקים בגרמניה, פטריץ' בהמבורג ומאריו מוולפסבורג. בקישור יבלטו פוקריבץ' מזלצבורג לוקה מודריץ מטוטנהאם ואיתו ניקו שמשחק גם הוא בטוטנהאם. מאז שלטביה שיחקה באליפות אירופה היא נחלשה מאוד. בשני משחקים מול הנבחרת הקרואטית היא הפסידה 4-1 בקרואטיה והפסידה גם בבית 1-0, זה היה לפני תשע שנים בקמפיין מוק' אליפות אירופה 2002. קרואטיה מספיק טובה לדעתי בכדי לפתוח את הקמפיין הזה עם ניצחון בלטביה. מהצד הישראלי אנחנו מקווים שלא כמובן.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק