הקרב בין ברצלונה ומוריניו נמשך

אחרי אין ספור עקיצות בתקשורת מכל צד, גם השוער של ברצלונה ונבחרת ספרד, ויקטור ואלדס נכנס למערכה: "זוז'ה מוריניו ימכור הרבה עיתונים השנה, הוא ידאג שיהיה לכם על מה לדבר. בברצלונה חושבים על כדורגל חיובי"

יום שישי 03 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

המלחמה הפסיכולוגית בין מאמנה החדש של ריאל מדריד, זוז'ה מוריניו, לבין האלופה הספרדית ברצלונה נמשך מדי יום. אחרי אין ספור עקיצות מצד הצדדים ולאחר מחזור אחד של כדורגל בו כבר ברצלונה פתחה פער של 2 נקודות מהיריבה לתואר האליפות הודות לדודו אוואט, גם שוערה של הקבוצה הקטאלונית מדבר על מוריניו.

כזכור, לאחר תוצאת התיקו 0:0 בה סיימה ריאל מדריד עם מאיורקה בתחילת השבוע האחרון, אמר מוריניו בתקשורת: "אני לא הארי פוטר". בתגובה לכך, ויקטור ואלדס נכנס גם הוא לכותרות בויכוח המתוקשר בין הצדדים.

ואלדס, הנמצא כעת עם נבחרת ספרד בהכנות לקראת המשחק מול לוקסמבורג אמר: "ז'וז'ה ידאג שיהיה לכם על מה לדבר, הוא ימכור הרבה עיתונים השנה, אבל החשוב בכדורגל הוא מה שקורה על הדשא, שם משחקים כדורגל 11 נגד 11".

ואלדס גם סיפר כי הוא מצפה שגם העונה ריאל מדריד תתחרה עם ברצלונה על תואר האליפות עד למחזור הסיום של העונה, וזרק עוד הערה קטנה למתח בין המועדונים: "ריאל מדריד קבוצה גדולה, יש לה שחקנים מצוינים והיא תתחרה עד הסיום. הפילוסופיה של ברצלונה היא לשחק כדורגל חיובי וכולי תקווה שהתוצאות גם יגיעו. העונה רק התחילה".

צילום: Getty Images

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק