שמיר: הפכנו את המשחק לקל

מאמן הפועל ירושלים הוסיף כי הקבוצה שמרה היטב וכי ההגנה ניצחה עבורו את המשחק. טפירו: העונה בניגוד לעונה שעברה היה קל, מרקוביץ: מקווה לעשות משהו גדול

יום שני 05 פברואר 2007
מערכת TELESPORT
הפועל ירושלים העפילה הערב לגמר גביע המדינה ביום חמישי לאחר ניצחון 78:117 על עירוני ר"ג , ותחכה בגמר למנצחת במשחק חצי הגמר השני בין מכבי ת"א לבני השרון. בירושלים היו מאד מרוצים לא רק מהתוצאה הסופית אלא בעיקר מהיכולת של כל שחקני הקבוצה.

מאמן הפועל ירושלים דן שמיר אמר בסיום: "הפכנו את המשחק לקל ומהר מאד התפתח משחק שכזה בו הוא נגמר מהר בגלל משום ששמרנו טוב ולא נרדמנו אבל הכל יכל להשתבש בדרך. אנחנו כבר כמה זמן מאז אלבה ברלין אנו משחקים טוב אבל אף אחד לא מבטיח לנו כלום לקראת יום חמישי".

בנוגע לגמר אמר שמיר כי הוא עדיין לא יודע מול מי הוא ישחק והוסיף: " עד יום חמישי נתכונן גם מנטלית וגם פיזית. השחקנים יודעים מה הם צריכים לעשות בשביל לנצח משחקים כאלו כמו הגמר.

מאיר טפירו אמר בסיום: "שיחקנו כדורסל טוב ויעיל לאחר שבעונה שעברה כמעט הפסדנו בחצי הגמר הגענו לכאן העונה בשלב בו אנו משחקים הרבה יותר טוב".

ארז מרקוביץ שנתן משחק ענק התקפית הערב אמר בסיום: "כל הקבוצה שיחקה מצוין ומבחינתי במיוחד בשביל הקהל שלנו אני מקווה שנעשה משהו גדול ביום חמישי".  

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק