גונזאלס ומישאלוף חתמו בביתר

הבלם שעזב את מ.ס אשדוד, חתם בבית"ר ירושלים על חוזה לעונה אחת עם אופציה לשיחרור בינואר. גם מושיקו מישאלוף, שניהל מו"מ מתמשך עם הקבוצה, חתם בבירה לעונת אחת ויחזק את הקישור האחורי. נאור פסר מועמד

יום ראשון 05 ספטמבר 2010
שלמה חסיד
 פתיחת העונה החלשה של בית"ר ירושלים, לא נעלמה מעיניהם של היו"ר איציק קורנפיין והמאמן אורי מלמיליאן, שהחליטו על מקצה שיפורים בקבוצה. הקבוצה עשתה היום מספר החתמות חשובות. הראשונה שבהן היא החתמתו של כריסטיאן גונזאלס, הבלם האורגוואי של מ.ס אשדוד, שעוזב את עיר הנמל בעקבות הצטרפותו של סאדאת בוקארי לקבוצה.

גונזאלס, התאמן הבוקר עם הקבוצה ומיד אחרי האימון חתם במועדון על חוזה לעונה אחת, כאשר לבית"ר יש אופציה לשחררו בינואר במידה ולא ירשים. גונזאלס, מעבה את מכסת הבלמים, שכוללת בינתיים את תומר בן יוסף ושמעון גרשון הסובל מפציעה.

בבית"ר הצליחו להשלים גם את רכישתו של מושיקו מישאלוף, שחתם סופית על חוזה לעונה אחת במועדון. מישאלוף ונציגיו ניהלו מו"מ ממושך עם בית"ר ורק היום הצליחו בקבוצה להשלים את החתמתו.

מישאלוף, אשר החזיק בחוזה של כ-160 אלף יורו לעונה בקפריסין, החליט לוותר על סכומי כסף גדולים על מנת לחזור לישראל ולשחק בבית"ר ירושלים.

בבית"ר, לא הסתפקו בהחתמות האלה ומעוניינים להחתים גם מגן שמאלי, כאשר המועמד המוביל לחתום הוא נאור פסר, מגינה השמאלי של מכבי פ"ת שלא נמצא בתוכניות של פרדי דוד.  פסר, נכח במתחם האימונים בבית וגן והוא צפוי להיכנס למו"מ מתקדם עם איציק קורנפיין.

קבוצתו הקודמת של גונזלס מ.ס אשדוד תקיים מחר משחק אימון מול ראשל"צ.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק