6 המלצות WINNER למשחקי שבת

אחרי יום ארוך של משחקי מוקדמות היורו, היום נתמקד במשחקי ההשלמה של קבוצות הליגה הלאומית במשחקי הליגה ומשחקי גביע הטוטו

שבת 04 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

 רמת השרון- בית'ר שמשון ת'א - 1 (יחס 1.50)

רמת השרון נראית טוב מאוד, היא אחת המועמדות השנה להעפיל לליגת העל. בשני משחקי גביע הטוטו היא ניצחה עד כה את הכח עמידר בחוץ 1-0 ואת בת ים, גם כן במשחק חוץ 2-0. את הליגה היא פתחה עם תיקו מאופס בבית מול ראשון לציון ובמחזור השני היא ניצחה בקלות בנס ציונה 3-0. רמת השרון נראית טוב מאוד במשחקיה החוץ שלה, שלושה במספר, דווקא בבית היא כשלה. בית'ר שמשון מהצד השני פתחה עם 3-1 על בת ים בבית ולאחר מכן הפסידה להכח עמידר בבית. את הליגה היא פתחה עם תיקו מאופס בבית מול רעננה והפסידה במחזור השני בכפר סבא 2-1. בגדול, לבית'ר שמשון יש סגל לא רע אך לדעתי הם לא יחזיקו מעמד מול הכשרונות של רמת השרון. למרות שמדובר במשחק בית.. רמת השרון הפעם תנצח.

מכבי ב'ש - בני לוד - 1 (יחס 2.00)

מכבי ב'ש פתחה את גביע הטוטו עם שני הפסדים, 4-1 בבית מול ראשון לציון והפסד לנס ציונה בחוץ 109. את הליגה היא פתחה עם תיקו 1-1 מול אחי נצרת ובמחזור השני היא הפסידה 2-0 מול הכח עמידר ר'ג. ב'ש תארח היום את בני לוד שהפסידה בשני משחקי גביע הטוטו 2:1 בנס ציונה ו-4:0 בלוד. את הליגה היא פתחה עם הפסד 1-0 לכפר סבא ובמחזור השני חילצה בקושי רב תיקו 1:1 מול אחי נצרת. שתי הקבוצות האלו הן החלשות ביותר בגביע הטוטו ובמסגרת הליגה עצמה, לוד מועמדת לירידה לליגה השלישית. מכבי ב'ש לא קבוצה גדולה אך לדעתי בבית היא תצליח לנצח את לוד. חזקו ב-X.

הפועל ראשל'צ - נס ציונה - 1 (יחס 1.70)

ראשון לציון פתחה את גביע הטוטו בסערה עם 4:1 בבאר שבע ועם 4:0 בלוד. את הליגה היא פתחה מאופק יותר עם תיקו מאופס ברמת השרון ובמחזור השני ניצחה את ג'ת אל אהלי 2:1. נס ציונה מהצד השני פתחה טוב מאוד גם היא את גביע הטוטו עם ניצחונות בית על לוד 2:1 ועל ב'ש 1-0. בליגה היא פתחה עם 2-0 בבת ים ובמחזור השני הובסה בבית 3-0 מול רמת השרון. המשחק הזה יהיה מאוד מעניין ומאוד מרתק כשבסיומו לדעתי ראשון לציון תיתן את שלה ותנצח את נס ציונה בבית. היתרון היחיד שלה על נס ציונה כאן זה הביתיות.

הפועל כפ'ס - הפועל רעננה - 1 (יחס 1.70)

כפ'ס, אחת המועמדות לעלות העונה לליגה הראשונה פתחה את גביע הטוטו עם שני ניצחונות חוץ על שתי ההרצליניות, 2:0 על מכבי והפועל. בליגה היא גם רשמה שני ניצחונות, 1:0 בלוד ו-2:1 על בית'ר שמשון. רעננה מהצד השני הפסידה במחזור הפתיחה 2:1 למכבי הרצליה בבית והיא ניצחה את הפועל הרצליה 1-0. בליגה היא סיימה בתיקו מאופס בבית'ר שמשון והביסה בקלות במחזור השני 6:0 את אחווה עראבה. רעננה קבוצה מצויינת אך לדעתי כפ'ס בבית תיתן את שלה, היא משחקת מצויין במשחקי הבית שלה וגם בחוץ. כפ'ס תנצח כאן.

אחווה עראבה - מכבי הרצליה - 2 (יחס 1.35)

אחווה עראבה לא שיחקה משחקים בגביע הטוטו והיא החלה רק במחזור הליגה האחרון לשחק בגלל בעיות תקציביות עם הבקרה. עד שסוף סוף נתנו לה אישור לשחק, היא יצאה לרעננה למשחק לא פשוט וחזרה משם עם הפסד שלא נאמר תבוסה משפילה, 6-0. לצערה הרב היא מקבלת היום את מכבי הרצליה למחזור השני, למשחק לא פשוט בכלל. הרצליה פתחה את גביע הטוטו עם ניצחון 2:1 מול רעננה בחוץ כשלאחר מכן היא מפסידה לכפר סבא בבית 2-0. בליגה היא ניצחה בדרבי את הפועל הרצליה 1-0 בבית. הרצליה חזקה מעראבה לפחות בשתי דרגות ולדעתי גם הפעם עראבה לא תשיג נקודות. הרצליה צפיה לנצח בקלות במשחק החוץ הזה.

מכבי ג'ת אל אהלי - הכח עמידר רמת גן - 2 (יחס 2.20)

העולה החדשה ג'ת שיחקה עד כמה שני משחקים, הפסידה בשניהם. אחד בגביע הטוטו מול נצרת עילית 1-0 בחוץ והשני בליגה מול ראשון לציון גם שם היא הפסידה כאמור 2-1. היום היא תארח את הכח עמידר, אחת החזקות בליגה הלאומית שהפסידה בגביע הטוטו במחזור הראשון בבית 1-0 לרמת השרון. במחזור השני היא ניצחה את בית'ר שמשון בחוץ 1-0 ובליגה את מכבי ב'ש 2-0. הכח עמידר טובה יותר ממכבי ג'ת ולדעתי היא תנצח בחוץ.

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק