פרננדס: אין לנו הגנה

תירגעו, מאמן הנבחרת לא מדבר על ישראל, אלא על נבחרת צרפת שהפסידה 0:1 לבלארוס. המאמן הלאומי עושה זאת בבלוג שלו באתר האינטרנט של תחנת רדיו צרפתית, בה הוא משדר. שם הוא לפחות מודה ש"מלטה נבחרת קטנה"

שבת 04 ספטמבר 2010
דורון ברגר
לואיס פרננדס ממשיך להלהיב את העם הצרפתי, ולמרות העובדה שהוא מאמן את נבחרת ישראל ומתגורר בארץ הקודש, הוא ממשיך לעסוק כמגיש תכנית יומית ברדיו הצרפתית "RMCSPORT", שם הוא גם כותב בלוג מספר פעמים ביום. 

הלילה (שבת) פרסם פרננדס טור ביקורת קטלני על הנבחרת הצרפתית שהפסידה אתמול לבלארוס בביתה בתוצאה 0:1, וספגה שער מביך במיוחד (לצפייה בשער לחץ כאן). פרננדס כותב בבלוג: "רציתי להרוג את עצמי אחרי המשחק. לא ראיתי שום הנעת כדור מצד הנבחרת הצרפתית והכי גרוע שאין לנו בעצם הגנה. תסתכלו על השער של נבחרת בלארוס, זה פשוט לא ייאמן ששחקנים פשוט לא עושים הגנה. חשבתי שחלק מהבעיות ייפתרו אחרי עזיבתו של ריימונד דומנק, אבל לא". בנוסף לכך, פרננדס רושם בציניות: "דומנק, עשית עבודה טובה". 

אגב, פרננדס ממעט להתייחס לנבחרת ישראל בבלוג היומי אותו הוא מפרסם. כנראה הצרפתי לוקח בחשבון שגם עיתונאים ישראלים מסוגלים לקרוא את הבלוגים האלה. עם זאת, אחרי שהזהיר אותנו הישראלים מנבחרת מלטה, מודה פרננדס בבלוג שהוא כתב אחרי המשחק כי: "מדובר בנבחרת קטנה". פרננדס מוסיף: "חששתי מאוד לפני המשחק וזה ניצחון חשוב". 

הסקר הראשי בעמוד הבלוגים של פרננדס הוא "האם נבחרת ישראל מסוגלת להעפיל ליורו 2012" ונכון ליום שבת בבוקר, 53 אחוזים מהצרפתים משוכנעים שכן. 

ובחזרה לצרפת. פרננדס מזהיר מאוד את הנבחרת הצרפתית לקראת המשחק מול בוסניה באמצע השבוע ומבהיר: "הפסד בבוסניה וכנראה שנצטרך להגיד להתראות ליורו 2012. אף פעם לא חשבתי שנגיע למצב הזה".

צילום: Getty Images

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק