2

קטשפר חוזרים לשתף פעולה

עודד קטש ודורון שפר ישובו לשתף פעולה בעוד שבוע וחצי, לפחות לפעם אחת שיתמודדו במשחק בין קבוצת ותיקי רמת אפעל לותיקי מכבי ת"א לזכרו של גיא בן דב ז"ל שנפל לפני 21 שנה

יום שלישי 17 אפריל 2007
רועי רובינשטיין
 שמונה שנים לאחר שכיכבו לאחרונה על אותו פרקט, ישובו עודד קטש ודורון שפר לשתף פעולה לערߑ אחד בעוד שבוע וחצי, כך פירסם הערב לראשונה אתר האוהדים הרשמי של מכבי ת"א, maccabifans.co.il. 

ביום שישי הבא ה-27.4 בשעה 16:45 ישובו השניים להתמסר באולם ברמת אפעל, שם יערך משחק לזכרו של סמ"ר גיא בן דב ז"ל אשר נפל בקרב לפני IJ1 שנים. הצמד ישחק במדי קבוצת ותיקי רמת אפעל מול קבוצת ותיקי מכבי ת"א בה יככבו דורון ג'מצ'י ואולסי פרי.

דורון שפר היה חבר של גיא עוד מתקופת הילדות, השניים שיחקו יחדיו בקבוצת הכדורסל של רמת אפעל וקטש הינו ידיד של המשפחה. גיא נפל ביולי 1986Ġלאחר קרב עם מחבלים באזור מצפון לראש הנקרה. הוא השאיר אחריו שני הורים, אחות ואח. 

מאז נפילתו מתקיים ברמת אפעל  זו השנה ה-21 טורניר לזכרו, השנה דורון ג'מצ'י תושב השכונה שאחראי גם על קבוצת הותיקים של מכבי ת"א החליט לארגן את המשחק ߔמרגש.  

שחקני קבוצת ותיקי רמת אפעל: דורון שפר, עודד קטש, מוטי אשכנזי, גלעד מאור, גד דייגי, אמנון גור ורבים וטובים אחרים.

שחקני קבוצת וߪיקי מכבי ת"א: דורון ג'מצ'י, מוטי דניאל, ציון קובה, גלעד כץ, שמוליק זיסמן, רוני בוסאני, ליאור ארדיטי, אלון בן זקן, מאיר קמינסקי, משה רייס, דוד כבודי, אולסי פרי. מאמן: טל ברודי

תגובות

טלספורט בפייסבוק