9

2 המלצות WINNER לשישי

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם שני משחקי כדורגל מאירופה. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום שישי 11 פברואר 2011
מערכת TELESPORT
 משחק מס. 13 - ברטון - צ'סטרפילד - 2 (יחס 2.60)

משחק במסגרת הליגה השנייה באנגלית שהיא למעשה הרביעית באנגליה, משחק בו מארחת ברטון שמדורגת מקום ה-23, הלפני אחרון בטבלה את מוליכת הטבלה, צ'סטרפילד. ברטון מגיעה למשחק היום אחרי שלושה הפסדים בארבעת המשחקים האחרונים שלה. בבית היא דווקא נראית לא רע וניצחה בשלושה מתוך ארבעת המשחקים האחרונים. צ'סטרפילד מנגד מגיעה למשחק היום אחרי שלוש תוצאות תיקו ברצף וחמש הניצחונות במהלך תשעת המשחקים האחӨונים שלה, בהם היא לא הפסידה. הקבוצה משיגה במשחקי החוץ שלה לאחרונה, ניצחון ותיקו לסירוגין.. באחרון היא נפרדה בתיקו מול סטוק'פורט. שתי הקבוצות נפגשו העונה פעמיים וזה קרה לפני חודשיים בתוך שבועיים כאשר בליגה ניצחה ברטון במפתיע, 2-1 בצ'סטרפילד ואחרי שבועיים כאמור במסגרת הגביע, שוב הפתיעה ברטון עם 3-1 ביתי. לאלו שמאמינים בניסים ומחפשים הפתעות ויחס גבוה, אפשר להמר שוב על ניצחון של ברטון, אבל אני הולך עם הנתונים הסטטיסטיקות והיכולות של השתיים. צ'סטר אמנם לא ניצחה בשלושת המחזורים האחרונים, אך עדיין היא טובה יותר מברטון והיא מובילת הטבלה. שתי הקבוצות צפויות לעלות לשחק בהרכבים הטובים שלהם כאשר ברטון צירפה לקבוצה שלה את סאם ווינאל שהיע מוולבס.

משחק מס. 14 - גרנאדה - אלבסטה - 1 (יחס 1.45)

גרנאדה מדורגת במקום החמישי בליגה השניה בספרד כש۔יא אחרי שלושה ניצחונות במהלך ארבעת המשחקים האחרונים שלה מול הואלבה, בטיס ומול ויאדוליד במחזור האחרון. היא תארח היום את אלבסטה שמדורגת במקום ה-19 בטבלה, מתחת לקו האדום כשהיא מפסידה בכל ארבעת המחזורים האחרונים, פעמיים בחוץ מול הואסקה ואלקורקון וגם בבית מול ߗימנאסטיק ומול ויאריאל ב'. גרנאדה מנצחת בכל ארבעת משחקי הבית האחרונים שלה כשהיא כובשת במהלך 12 שערים. אלבסטה הפסידה בשניים האחרונים שלה בחוץ מול אלקורון ומול הואסקה. הקבוצות נפגשו העונה פעמיים. בליגה זה נגמר 2-1 לאלבסטה בבית ובגביע גרנאדה ניצחה באלבסטה 2-0. להערכתי, גם הפעם גרנאדה תעשה את העבודה שלה ותנצח את המשחק.

תגובות

טלספורט בפייסבוק