למרות הפרשה, רוני ייצא לשוויץ

למרות שהוא עומד במרכזה של פרשיית מין מביכה, ווין רוני ייצא עם נבחרת אנגליה למשחק החוץ הקשה מול שוויץ במסגרת מוקדמות יורו 2012, אם כי ייתכן שישב על הספסל. ג'יימס מילנר: "דברים תמיד נכתבים בעיתונים"

יום שני 06 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
 בממלכה האנגלית עדיין לא נרגעו מפרשת ג'ון טרי והרומן שלו עם חברתו של ווין ברידג'  וכבר צצה לה פרשיית מין חדשה, הפעם בכיכובו של לא אחר מווין רוני, מלך שערי מנצ'סטר יונייטד וכוכב נבחרת אנגליה.

שני צהובונים באנגליה - "הניוז אוף דה וורלד" ו"הדיילי מירור" יצאו אתמול בפירסומים שווין רוני מנהל מזה ארבעה חודשים רומן עם ג'ניפר תומפסון, צעירה בת 21 לה הוא שילם לא פחות מ-1,200 פאונד ללילה, שבע פעמים בארבעת החודשים האחרונים בתמורה לקיום יחסי מין עימו.

הפרשה הזו, העמידה בספק את יציאתו של השחקן יחד עם נבחרתו לשוויץ, שם תשחק נבחרת אנגליה מול הנבחרת המקומית, אולם ההתאחדות האנגלית הודיעה היום (שני) שרוני ייצא עם כל יתר הסגל למשחק מול שוויץ.

אולם, פאביו קאפלו המנג'ר של הנבחרת יצטרף להחליט האם החלוץ נמצא במצב מנטאלי מתאים כדי לשחק מול שוויץ, לאור ההתעסקות הבלתי פוסקת בפרשת המין, שמסעירה את כל הממלכה האנגלית.  רוני, פתח בהרכב במשחק הראשון של אנגליה בקמפיין מוקדמות יורו 2012 והיה מצויין. הוא בישל את שלושת השערים של ג'רמיין דפו מטוטנהאם. 

ג'יימס מילנר, חברו של רוני לנבחרת אנגליה וקשרה של מנצ'סטר סיטי, משוכנע שרוני צריך לשחק: "הוא (רוני) שחקן מצויין והוא הוכיח את זה מול בולגריה. אני מושכנע שהוא ישחק טוב גם מול שוויץ. דברים תמיד נכתבים בעיתונים, אבל התפקיד שלנו הוא לשחק ולדבר במגרש ואת זה רוני עושה מצויין".

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק