פארגו: המטרה שלי לזכות באליפות

הרכז החדש של מכבי תל אביב, האלוף ג'רמי פארגו נחת בישראל וכבר חושב גבוה: "תמיד רוצים לנצח, וגם במכבי שזה מועדון גדול ונהדר". מכבי ת"א תפגוש את צביקה שרף, וויז'נייבסקי ולאזמה

יום ראשון 05 ספטמבר 2010
שלמה חסיד

הרכז החדש של מכבי תל אביב, ג'רמי פארגו נחת היום (ראשון) בישראל. עם נחיתתו ארצה קיבלו את פניו מספר אוהדי מכבי תל אביב, עטו על צווארו את צעיף הקבוצה המסורתי והעניקו לו הרגשה ביתית חמה.

לאחר שהתפנה מהחיבוקים ומהאהבה שקיבל בנתב"ג, התפנה ג'רמי פארגו ואמר: "ההרגשה מצויינת וטובה. המטרה שלי כמובן לזכות שוב באליפות. לשחק במכבי זה נהדר. וויל ביינום, חבר טוב שלי סיפר כי לשחק במכבי זה אדיר ומועדון גדול. האוהדים כאן נפלאים".

פארגו התייחס גם לנושא הלחץ במועדון גדול: "לחץ? בכל מקום ששיחקתי בו היה לחץ. תמיד אתה רוצה לנצח". ומה לגבי השיתוף פעולה עם פרקינס? "הוא חבר טוב שלי. הוא משחק חזק ומפעיל הרבה לחץ בהגנה, כך הוא שמר אותי בכל אופן". 

מכבי תל אביב בפולין וברוסיה

מכבי אלקטרה ת"א תצא ב-16 בספטמבר למחנה אימונים + טורנירים בפולין וברוסיה ותשוב ארצה ב-27 בספטמבר.
 
הטורניר הראשון בוורוצלאב, פולין, ייערך בתאריכים 20-19 בספטמבר וישתתפו בו מכבי אלקטרה ת"א, ריטאס וילנה (אלופת ליטא), פרוקום גדיניה (אלופת פולין) וטורוב (פולין). כזכור, פרוקום גדיניה הוגרלה מול מכבי לשלב הבתים העונה ביורוליג. מכבי ת"א תפגוש בחצי הגמר (19.9) את טורוב, ולמחרת ייערך משחק הגמר והמשחק על המקום השלישי.

ב-23 בספטמבר מכבי תטוס לרוסיה ותשתתף בטורניר המסורתי ע"ש קונדרשין ובלוב בסנט-פטרסבורג (26-25 בספטמבר), יחד עם צסק"א מוסקבה, אפס פילזן וספרטק סנט-פטרסבורג המארחת, קבוצתו של צביקה שרף, מי שהיה מאמן מכבי ת"א במשך 11 עונות. מכבי עשויה לפגוש שניים משחקניה בעונה שעברה: סטפן לאזמה (סנט-פטרסבורג) ואנדרו וויזנייבסקי (אפס פילזן). בחצי הגמר (25.9) תשחק מכבי נגד צסק"א מוסקבה, ולמחרת ייערכו משחקי הגמר והמקום השלישי.

תמונה: באדיבות האתר הרישמי - מכבי תל אביב.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק