המלצת WINNER למשחק המונדובאסקט

תוכניית ה-WINNER אינה מציעה משחקי כדורגל להימור ולכן אנחנו נתמקד במשחק המונדובאסקט בין ארה"ב החזקה לאנגולה הנמושה. הכנסו וצפו בהמלצה

יום שני 06 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
משחק מספר 1: ארצות הברית - אנגולה (34+): ארה"ב, גם אם לא הגיע עם סגל "דרים-טים" כפי שהיא עושה בטורנירי האולימפיאדה, היא עדיין אחת הנבחרות הטובות בעולם והיא מוכיחה זאת בטורניר באיסטנבול. קרואטיה, סלובניה, איראן וטוניסיה הובסו עד כה, כשבדרך ארה"ב ניצחה ב-2 נקודות הפרש גם את נבחרת ברזיל. 

אנגולה מנגד, וניתן לראות זאת גם על-פי ליין הווינר שניתן, לא יכולה להוות יריב אמיתי. היא הגיעה לשמינית הגמר בזכות הגרלה נוחה בשלב הראשון הכללה את נבחרת ירדן, אך חשוב לציין כי אנגולה הצליחה לנצח את נבחרת גרמניה, נבחרת חזקה יותר, גם אם נוביצקי לא הגיע לאליפות העולם בטורקיה. אנגולה הובסה ב-50 נקודות הפרש במשחק הפתיחה מול סרביה, הפסידה ב-21 הפרש לארגנטינה ובאותו ההפרש הפסידה גם לאוסטרליה.

נכון שההפרש כבר לא משחק תפקיד, ומול ארה"ב כל נבחרת בעולם תנסה לתת מעצמה ככל הניתן ובעיקר לחשוב על להפסיד כמה שפחות, אבל בשלב כה משמעותי הנבחרת האמריקאית תרצה להביס כמה שיותר ולכוון גבוה ככל שניתן. לנבחרת אנגולה לא תהיה תשובה לשחקני NBA כמו דוראנט וגאי ואם במשחק הפתיחה הם הובסו ב-50 הפרש על-ידי סרביה החזקה, אין סיבה שארה"ב, אם תרצה בכך, לא תעבור את הליין העצום שניתן.

לסיכום, ארצות הברית תלך עד הסוף בטורניר אליפות העולם והיא תרצה לסמן וי על משחק  נוסף אותו היא מסיימת בהפרש גבוה למדי. זו הזדמנות להתפוצץ על יריבה חלשה למדי, אימון לקראת משחקי ההכרעה האמיתיים שיגיעו בימים הקרובים. ארצות הברית תביס את אנגולה, שגם ככה הגיעה לשלב הזה בזכות הגרלה קלה וניצחון מפתיע במיוחד.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק