עובדיה, דראסליה ונעים לדין משמעתי

תובע ההתאחדות לכדורגל החליט להעמיד לדין את עוזר מאמן מ.ס אשדוד, עוזר מאמן מכבי חיפה ומאמן̠הפועל פ"ת לדין משמעתי על עבירות שונות. גם מכבי תל אביב, הפועל חיפה, בני סכנין, מ.ס אשדוד והפועל תל אביב יעמדו לדין

יום ראשון 13 פברואר 2011
מערכת TELESPORT
 תובע ההתאחדות לכדורגל, עו"ד שלום אבן עזרא,  החליט להעמיד לדין שורה של מאמנים וקבוצות בליגת העל בעקבות האירועים שהתרחשו במחזור האחרון אתמול במגרשי הכדורגל.

עוזר מאמן מ.ס א۩דוד, איציק עובדיה ועוזר מאמן מכבי חיפה, גיאורגי דראסליה, יעמדו לדין בעקבות דו"ח שופט המשחק בין הקבוצות אמש, משה בוחבוט. בוחבוט ציין בדו"ח כי השניים לא מילאו הוראות שיפוט. הנהלת מ.ס אשדוד תעמוד לדין בעקבות הדלקת רימון עשן של האוהדים.
<Ţr/> ראשי הפועל חיפה יעמדו לדין בגין העובדה שאוהדי הקבוצה זרקו חפץ לעבר שחקן מכבי נתניה שנשכב פצוע על כר הדשא. גם ראשי בני סכנין יעמדו לדין , מאחר שאוהדי הקבוצה הדליקו אבוקות לפנ משחק הליגה בשבת מול בית"ר ירושלים.

מאמן הפועל פתח תקווה, יߕבל נעים, הורחק במהלך משחק הקבוצה מול הפועל באר שבע, ויעמוד לדין משמעתי. נעים דחף את גיא אסולין מהפועל באר שבע ויצא מהאזור הטכני, על פי דו"ח השיפוט של איתן תבריזי.

חשבתם שדי בכך? אז לא. גם ראשי מכבי והפועל תל אביב יעמדו לדין בעקבות קۨיאות גזעניות ושתי הקבוצות עלולות לספוג עונשים כבדים. אוהדי מכבי קראו קריאות גנאי לעבר סלים טועמה ואוהדי הפועל קראו בדרבי קריאות לעבר ג'יבריל סידיבה ממכבי תל אביב.

להפועל תל אביב יש עונש על תנאי של משחק ללא קהל ובעיקרון אם העונש יופעל היא תארחĠאת מכבי חיפה בעוד שבועיים ללא קהל. המזל של הפועל תל אביב הוא שהעונש על תנאי הוטל על הקבוצה בשבוע שעבר, אחרי שבוצעה העבירה בגינה תעמוד שוב לדין.


תגובות

טלספורט בפייסבוק