סלע: כולנו בכושר טוב

נבחרת הדייויס של ישראל קיימה מסיבת עיתונאים לקראת המפגש הצפוי מול אוסטריה בשבוע הבא. הראל לוי: "אנחנו חייבים את הקהל, למרות שמדובר בימים לא נוחים לשחק". דודי סלע: "כיף לשחק בארץ מול הקהל שלנו"

יום שלישי 07 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

 נבחרת הדייויס של ישראל קיימה מסיבת עיתונאים רשמית ראשונה לקראת מפגש ההישרדות בבית העליון מול אוסטריה, מפגש שייערך בשבוע הבא (חמישי - ראשון) בהיכל הספורט "נוקיה" ביד אליהו.

הבעיה הגדולה של ישראל  היא שספק אם קהל רב יגיע למשחקים. יום שישי הבא הוא ערב יום כיפור וביום חמישי יחלו המשחקים כבר בשעת צהריים. אין כמעט סיכוי, לפיכך, למלא את היכל הספורט.

מסיבת העיתונאים הוקדשה בעיקר לספונסרים של האיגוד והטניסאים דיברו בה בקצרה. דודי סלע דיבר על הטניסאי המוביל של האוסטרים, יורגן מלצר, המדורג 15 בעולם.

סלע: "הוא טניסאי מעולה. הפסדתי לו ברולאן גרוס ולדעתי על משטחים מהירים הוא טוב יותר. מה שכן, אני חושב שכולנו באים בכושר טוב.  כיף לשחק בארץ מול הקהל וכולנו מעלים את הרמה שלנו".

הראל לוי ביקש את עזרת הקהל: "שיחקנו פעם אחת בהיכל נוקיה, לפני שנה וחצי מול רוסיה. זו הייתה חוויה ענקית. אני יודע שיהיה לקהל קשה להגיע. שניים מימי המשחקים הם בימי עבודה, אבל חשוב מאוד שהקהל יבוא".

יוני ארליך שהודח מטורניר הזוגות באליפות ארצות הברית, נשמע אופטימי: "בסיבוב הראשון ניצחתי את אנדי רם. שנינו השקענו המון במשחק הזה ולקח לי 48 שעות להתאושש ממנו. שנינו מחכים כבר למשחק מול האוסטרים ואני מקווה שנביא את אותן אנרגיות".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק