בלעדי וסופי: גרשון יודיע על פרישה

כפי שפורסם בלעדית ב-TELESPORT בלם בית"ר ירושלים, שמעון גרשון, עבר בשנית בדיקות רפואיות ובעקבות האבחנה יודיע בתוך יממה על פרישה ממשחק פעיל

יום שלישי 14 ספטמבר 2010
שלמה חסיד
תולה את הנעליים: בלם בית"ר ירושלים בהווה ואף נבחרת ישראל בעברו, שמעון גרשון, עבר בשנית בדיקות רפואיות מקיפות ולאחריהם החליט לפרוש ממשחק פעיל בגיל 33. 

על האפשרות שגרשון יפרוש מכדורגל פרסמנו באופן בלעדי כבר ב-6 בספטמבר. גרשון עבר בדיקות נוספות בליבו ולאחריהם נראה כי התשובות לא היו חיוביות כפי שציפה. גרשון הגיע להחלטה אמיצה ובעקבות מצבו הבריאותי החליט לפרוש ממשחק פעיל. 

שמעון גרשון החל את הקריירה כבר בגיל צעיר כשחקן הפועל תל-אביב, וערך את הופעת הבכורה בבוגרים של הפועל בעונת 1996/97. במהלך שנותיו בהפועל ת"א זכה באליפות אחת, 3 גביעי המדינה, זכייה בודדת בגביע הטוטו וכן העפלה היסטורית עד לשלב רבע גמר גביע אופ"א. במהלך השנים קיבל שמעון גרשון את סרט הקפטן.

בסיום עונת 2006 שמעון גרשון עזב את האדומים לטובת הכסף הגדול של ארקדי גאידמק בבית"ר ירושלים, כאשר זכורה בעיקר מסיבת העיתונאים בה נפרד הבלם ממועדון הבית בדמעות. בירושלים הוא זכה בשתי אליפויות ובשני גביעי המדינה. גרשון גם היה גורם משמעותי בנבחרת ישראל ולזכותו 50 הופעות וארבעה שערים במדים הלאומיים. הוא אף ענד את סרט הקפטן במספר משחקים.

מעבר לכדורגל, בשנים האחרונות החל לעסוק שמעון גרשון בשירה ואף בכתיבת ספרי ילדים. ביקורת רבה הופנתה כלפי השחקן מצד אוהדי בית"ר במהלך השנים האחרונות בטענה כי הוא אינו מרוכז בכדורגל.

גרשון: "אני מתפלל לאלוקים"

בלמה של בית"ר ירושלים ובעבר שחקן נבחרת ישראל, שמעון גרשון, התייחס לאררונה לאפשרות שפורסמה ב-6 בספטמבר ב-telesport לפיה הוא עשוי לפרוש מכדורגל בעקבות תוצאות הבדיקות הרפואיות שעבר לאחרונה. כזכור, שמעון גרשון עבר בדיקות רפואיות מקיפות כבר אז. 

שמעון גרשון אמר אז בשיחה עם telesport: "אלו ימים לא קלים עבורי. אני ממתין לתוצאות הבדיקות ואז אני אהיה הרבה יותר חכם. מדובר בהחלטה מאוד לא פשוטה שאני צריך לקבל, אבל עם כל הכבוד לכדורגל, הבריאות היא מעל הכל. אני כרגע מתפלל לאלוקים שהכל יהיה בסדר".

בבית"ר ירושלים העריכו כבר אז שהבלם יצטרך לפרוש מכדורגל מאחר ואין הרבה סיכוי כי הבדיקות הרפואיות יחזירו תשובות חיוביות, לפיהן הוא יכול להמשיך לשחק כדורגל בצורה מקצוענית.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק