מכבי תא הפסידה לקבוצת הנוער

במשחק אימון שערכה הערב מכבי תל-אביב, הקבוצה הבוגרת הפסידה לנוער של המועדון בתוצאה 1:0. את השער כבש מרסל אייליש במשחק שנערך 60 דקות. גל אלברמן ערך את הופעת הבכורה

יום שלישי 07 ספטמבר 2010
ארז דיקפלד
מכבי תל-אביב ממשיכה להתאמן בסגל חסר מאוד, ללא שחקני נבחרות ישראל והנציגים בנבחרות מונטנגרו, בולגריה ובוסניה, והערב שחקני הסגל שנותרו באימוני הקבוצה בקריית שלום הפסידו לקבוצת הנוער של המועדון.

המשחק שנערך במתחם האימונים בקריית שלום היה 60 דקות בלבד, 30 דקות כל מחצית. זהו היה משחק הבכורה של גל אלברמן במדי מכבי תל-אביב, לאחר שאת אימונו הראשון ערך רק אתמול. את השער כבש לקבוצת הנוער מרסל אייליש ההונגרי בדקה ה-53.

הרכב מכבי תל-אביב במשחק: לירן שטראובר, קלמי סבן, אבי סטרול, מאור חלבי, רוני גפני, שרן ייני, ג'יבריל סידיבה, גל אלברמן, גיז'רמו ישראלביץ, רוברטו קולאוטי ואלירן עטר. כן שותפו גיא סולומון ויניב עזרן. 

עוד לפני משחק האימון, מכבי תל-אביב הודיעה על השאלתו של ציון צמח לקבוצת נס ציונה. צמח הצעיר, אחד השחקנים המוערכים יותר בשנים האחרונות שצמחו ממחלקת הנוער של הקבוצה, הושאל עד סיום העונה וישוב למכבי ת"א בקיץ הקרוב. ההשאלה התאפשרה לאחר שהצהובים הציבו כתנאי כי צמח יקבל בליגה הלאומית דקות משחק משמעותיות.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק