אוואט: בעבר היינו מפסידים

נבחרת ישראל מרוצה לאחר תוצאת התיקו, 0:0 באצטדיון בטיביליסי. המאמן הצרפתי, לואיס פרננדס הוסיף: "אולי לא הכל היה מושלם אבל אני אוהב שנלחמנו. חשוב שלא ספגנו, יהיה כאן קשה לכל הנבחרות"

יום שלישי 07 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
למרות שניתן היה לראות כי נבחרת גאורגיה היא לא מעצמת כדורגל כ"כ גדולה וכי יכול מאוד להיות שאם הנבחרת הישראלית הייתה מנסה ליזום יותר היא גם הייתה חוזרת עם 3 נקודות הביתה, אנשי ושחקני הנבחרת הישראלית היו מרוצים מאוד בסיום המשחק, 0:0 מול גאורגיה. 

שחקני הנבחרת התלוננו מאוד על כר הדשא האיום בטיביליסי שהקשה עליהם להניע כדור ולהראות לידי ביטוי את היכולת הטכנית. השחקנים דווקא פירגנו לאווירה החיובית שהייתה באצטדיון, שהיה מלא עד אפס מקום.

המאמן הצרפתי של נבחרת ישראל, לואיס פרננדס אמר בסיום: "זה היה משחק של הקרבה, של לחימה. גאורגיה עשתה תוצאה מצויינת ביוון וחשוב שלא ספגנו כאן. יהיה לכל הנבחרות קשה מאוד בגאורגיה. המגרש היה לא טוב לדעתי, התקשנו מאוד בהנעת הכדור".

המאמן היה נשמע מסופק מהתוצאה והוסיף לדבריו: "מאוד אהבתי את האווירה באצטדיון. גאורגיה לא הייתה חלשה, הם הראו מספר מהלכים טובים מאוד. אני מאוד אוהב את הסגל שלי, אולי לא הכל היה מושלם אבל אני אוהב שנלחמנו עד שריקת הסיום. כשחקן הייתי כזה".

קפטן הנבחרת, יוסי בניון, התלונן כמו יתר חבריו בעיקר על איכותו של כר הדשא: זה אחד המגרשים הגרועים ביותר בהם שיחקתי אי פעם. ושיחקתי כבר בהרבה מגרשים". גם תמיר כהן הוסיף לדברי שחקנה של צ'לסי: "היה ברור שיהיה קשה עם תנאים כאלה".

 דודו אוואט, שוער הנבחרת אמר בסיום: "אנחנו מרוצים מהתוצאה. השחקנים בקושי הצליחו להשתלט על הכדור, משטח הדשא כאן גרוע מאוד. אני לא מסכים שצריך היה לשחק התקפי יותר, מדובר במשחק חוץ קשה. הנבחרת הגרוזינית מאוד טובה ומאורגנת, אני לא מנסה לתרץ אבל אם מתחשבים בתנאי המגרש הנבחרת עמדה מצוין ונלחמה. זו תוצאה טובה. התיקו הזה טוב לנו, בעבר היינו מפסידים משחקים כאלה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק