בניון: תכנית המשחק שלנו עבדה

נבחרת ישראל נחתה כבר הבוקר בנתב"ג אחרי משחק מוקדמות היורו בגאורגיה. פרננדס אמר לשחקניו: "אם היינו משחקים על מגרש כדורגל טוב יותר היינו יכולים לנצח". ערן זהבי: "רק מי שדרך על המגרש יכול להבין על מה שיחקנו"

יום רביעי 08 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
 כמו בתגובות שנשמעו עם סיום המשחק, נבחרת ישראל של לואיס פרננדס וטל בנין עיכלה את הנעשה אתמול בשעות הערב בגאורגיה וכבר הבוקר (רביעי) חזרה לישראל לקראת ערב חג ראש השנה.

למרות התיקו המאופס, האווירה בנבחרת טובה מאוד והשחקנים בעיקר מדברים על כך שלולא כר הדשא הרעוע בטיביליסי, הם היו יכולים לסיים את המשחק עם שער קטן וניצחון. גם לואיס פרננדס היה מודע לתנאי המשחק הקשים ובירך על הנקודה הרביעית בקמפיין.

קפטן הנבחרת שמיעט לדבר אתמול, יוסי בניון, נשמע הבוקר מעודד מתוצאות המשחקים בבית: "תכנית המשחק שלנו עבדה כי המטרה הייתה לא לספוג ועשינו זאת. אפשר לראות את זה בתוצאות משחקי הקמפיינים הקודמים, בעבר היינו מפסידים משחק כזה. הנקודה טובה בשבילנו, הכל פתוח בבית הזה. גאורגיה יכולה לנצח את כל הנבחרות בבית, נצטרך לקחת נקודות מול קרואטיה".

בניון, שעוד אתמול בלילה אמר כי זהו אחד המגרשים הגרועים ביותר בהם שיחק, הוסיף הבוקר תירוץ קטן נוסף, כדור הג'בולאני: "היינו ממש צריכים להילחם בכדור אתמול בשביל להשתלט עליו. המגרש מאוד הפריע. שחקנים גדולים בעולם כבר התלוננו על הכדור הזה".

ערן זהבי, שנכנס כמחליף במחצית השנייה ולא מצא את הרשת בדקות הסיום, כפי שעשה לאחרונה לא פעם בקבוצתו: "רק מי שדרך על המגרש יכול להבין על מה שיחקנו, זה היה קשה. יכולנו לתת גול בדקות הסיום אבל אנחנו לא מאוכזבים מהתיקו".

ולדימיר דבאלשווילי, חלוץ נבחרת גאורגיה ומכבי חיפה שהוחלף במהלך המחצית השנייה אמר: "לא צריך לדבר יותר מדי על הדשא באצטדיון. זה היה קטסטרופה, קשה לשחק ככה. ישראל השיגה את הנקודה שלה ועמדה במטרה".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק