דימיטאר רנגלוב ערך אימון בכורה

מכבי תל-אביב פתחה את השנה העברית החדשה עם אימון בוקר. רנגלוב ומדוניאנין ערכו אימון מלא, לחלוץ הבולגרי היה זה אימון הבכורה. פאביצ'ביץ' ישוב לאימונים ביום שישי

יום חמישי 09 ספטמבר 2010
ארז דיקפלד
מכבי תל-אביב המשיכה גם הבוקר (חמישי) בהכנת לקראת משחק הליגה בשבת מול בני סכנין, והסגל עם חלוף הזמן חוזר לתפוסה מלאה. אל אימון הבוקר הצטרפו הזרים, שחקן נבחרת בוסניה חאריס מדוניאנין וחלוץ נבחרת בולגריה, לו זה היה אימון הבכורה בצהוב, דימיטאר רנגלוב.

דימיטאר רנגלוב פתח בהרכב נבחרת בולגריה באמצע השבוע מול מונטנגרו והוחלף במחצית. באותו משחק שותף גם הבלם סאבו פאביצ'ביץ', שהשלים 90 דקות מלאות. המונטנגרי ישוב לאימוני הקבוצה רק מחר, ביום שלפני המשחק מול סכנין. מדוניאנין לא שותף במשחקה של נבחרת בוסניה.

בתוך כך, יוסי מזרחי ואבי נמני המשיכו לתרגל את ההרכב לקראת המשחק. מסתמן כי רוברטו קולאוטי עשוי לפתוח על הספסל על מנת שישוב לכושר משחק מלא ויתאושש מפציעותיו. במצב כזה יקבל את הקרדיט כבר בשבת דימיטאר רנגלוב, שתורגל בהרכב כחלוץ מרכזי וכן באגף שמאל. לצד קולאוטי או רנגלוב צפוי לפתוח אלירן עטר. גם גל אלברמן ממשיך להתאמן עם הקבוצה ועשוי לקבל דקות ראשונות בצהוב, כשהוא לפרקים מתורגל בהרכב הראשון לצידו של ג'יבריל סידיבה. מי שכנראה ולא יכלל לסגל המשחק בשבת הוא תמיר כחלון, שסובל ממתיחה ולא התאמן.

הצילום באדיבות אתר האינטרנט הרשמי של מכבי תל-אביב.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק