דרסיליה לא היה צריך לדבר

מכבי חיפה ממשיכה בהכנות לקראת משחק הליגה ביום שני מול הפועל ב"ש. הקבוצה התאמנה ללא שחקני הנבחרות והפצועים. ביקורת נגד עוזר המאמן, גיורגי דרסיליה. יעקב שחר איחל לשחקנים שנה טובה

יום רביעי 08 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

לקראת כניסת החג, מכבי חיפה המשיכה בהכנות לקראת משחק הליגה המרכזי ביום שני בוסרמיל, מול הפועל באר-שבע. הירוקים ממשיכים להתאמן ללא שחקני הנבחרות, כמו גם הפצועים ניר דוידוביץ' יניב קטן. עלי עותמאן חוזר לכושר משחק וקיבל אתמול דקות ראשונות מאז הפציעה במשחק האימון מול עכו.

עוד לפני תחילתו של האימון כינס הבעלים את שחקני הקבוצה ואיחל להם שנה טובה, הצלחה ובריאות. כמו כן, בקבוצה שיבחו את תומר חמד ושלומי אזולאי על משחקם המצוין אתמול, כשחיפה גברה 0:2 על הפועל עכו.

בקבוצה נשמעה ביקורת כנגד עוזר המאמן, גיורגי דרסיליה. המאמן התלווה אל הנבחרת הישראלית לביקור מולדת, שם התארחה הנבחרת הישראלית במשחק מוקדמות היורו מול גאורגיה. דרסיליה התראיין לתקשורת הישראלית ודיבר על אופי האימונים במכבי חיפה, מה שבחיפה כלל לא אהבו לשמוע. למרות זאת, בחיפה מרוצים מעבודתו של דרסיליה בקבוצה ולא יינקטו צעדים נגדו מלבד שיחת הבהרה.

מאמן הירוקים, אלישע לוי אמר על הראיון שהעניק דרסיליה: "היה לדרסיליה אישור להתראיין בכל הקשור למשחק בין נבחרות ישראל וגאורגיה אבל לא היה צורך להרחיב מעבר לזה לגבי מכבי חיפה. כשהוא יגיע לארץ אנחנו נדבר ונבהיר הכל". 

המאמן הוסיף גם על משחק האימון שנערך אמש: "היה משחק טוב מאוד, היה חשוב לי לראות את כל השחקנים. טוב שורד, קולמה ועותמאן חזרו לפעילות מלאה, היה חשוב לראות אותם".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק