אלכס פרגוסון מחכה לווין רוני

אלכס פרגוסון, מנג'ר מנצ'סטר יונייטד, זועם על השחקן האנגלי ומחכה לו לשיחת הבהרה עם חזרתו לאימונים לאחר מסע הנבחרת. כזכור, רוני נתפס בוגד באשתו ההריונית עם נערת ליווי

יום רביעי 08 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
 ווין רוני היה אתמול מהשחקנים הבולטים בשורות נבחרת אנגליה, שניצחה 3:1 בבאזל את נבחרת שוויץ ואף ראתה את רוני מעלה את הנבחרת ליתרון אחרי 10 דקות במשחק, אבל פרשת הבגידה באשתו ההריונית עוד לא חלפה.

על-פי הדיווחים האחרונים בממלכה האנגלית, המנג'ר הסקוטי של מנצ'סטר יונייטד, אלכס פרגוסון, מחכה בזעם לחלוץ הקבוצה ומתכוון להבהיר לו כי ההתנהגות אינה מקובלת. ווין רוני שהה בשבוע האחרון עם הנבחרת האנגלית, שהשתתפה במשחקי מוקדמות היורו מול בולגריה ביום שישי האחרון וכאמור רק אתמול בשוויץ, אבל הוא צפוי לשוב לאימוניה של מנצ'סטר יונייטד כבר מחר.

המנג'ר הסקוטי מתכוון לזמן את החלוץ לשיחה קשה, בה הוא מתכוון לשמוע מרוני את כל האמת לגבי הפרשה. לצד זאת, המאמן וקבוצתו יתמכו בווין רוני בכל אשר יקרה בין החלוץ לאשתו בזמן הקרוב, כשגם עונש אינו עומד על הפרק. כוונת המועדון היא להבהיר לווין רוני כי הוא שחקן מנצ'סטר יונייטד, שחקן שמהווה דוגמא עולמית וכי הוא אינו יכול להרשות לעצמו להתנהג כפי שקרה.

למרות התמיכה בשחקן, עד עתה נשמעו כבר מספר קולות הקשורים למנצ'סטר יונייטד אשר דואגים במיוחד לגבי יכולתו של ווין רוני במהלך העונה, בעקבות השפעות הפרשה האחרונה. גם יכולתו במונדיאל האחרון לא מוסיפה, טורניר אותו הוא סיים ללא שערים.

צילום: GETTY IMAGES

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק