פדרר מול דיוקוביץ' בחצי הגמר

אליפות ארה"ב הפתוחה: רוג'ר פדרר ניצח ב-3 מערכות את רובין סודרלינג, מי שהדיח אותו מהרולאן גארוס, 4:6, 4:6 ו-5:7. בחצי הגמר מחכה הסרבי דיוקוביץ', שהביס את מונפיס 6:7, 1:6 ו-2:6

יום חמישי 09 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
קשה לשכוח את אותו משחק מפורסם בטורניר הרולאן גארוס שמתקיים בצרפת. רוג'ר פדרר, עד לא מזמן כמעט בלתי מנוצח ולא עוררין השחקן הטוב בעולם, מודח בשלב רבע גמר הטורניר על-ידי השבדי, רובין סודרלינג.

אבל הלילה פדרר השיג את הנקמה שלו בסודרלינג עם העפלה ראשונה לחצי גמר גראנד סלאם לאחר 2 טורנירים כושלים. פדרר גבר על סודרלינג ב-3 מערכות בלבד, 4:6, 4:6 ו-5:7. כעת המאזן בין השניים עומד על 1:13, אבל ההפסד היחיד של פדרר עדיין כואב. 

פדרר היה פשוט בכל מקום במגרש ולא נתן לשבדי אפשרות לשבור את רוחו. ההבדל הבולט בין השניים הייתה כמות האייסים במשחק - פדרר ניצח 2:18 במערכה זו, נוק-אאוט של ממש. 

פדרר מאוד מעוניין מאוד לשוב לגמר גראנד סלאם, שם צפוי לחכות לו רפאל נאדאל, אבל לשוויצרי משוכה קשה במיוחד בדרך להגיע אל 2 האחרונים. נובאק דיוקוביץ' הסרבי כבר ממתין לו במשחק על הכרטיס לגמר, אחרי שהאחרון ניצח את גאל מונפיס הצרפתי, 6:7, 1:6 ו-2:6. דיוקוביץ' התקשה מאוד במערכה השנייה וניצח דרך השובר שיוויון, אבל ב-2 המערכות הבאות הפרשי הכוחות כבר נראו בצורה ברורה לחלוטין. 

עוד חצאי גמר שנקבעו הלילה הם בגזרת הנשים, שם תפגוש ורה זבונרבה את קרולין ווז'ניאקי. זבונרבה גברה על קאיה קנאפי בחצי הגמר, 3:6, 5:7 וויז'ניאקי לא התקשתה מול דומיניקה ציבולקובה, 2:6, 5:7.

בחצי הגמר השני ממתין משחק מרתק במיוחד, כשהאלופה המכהנת, קלים קלייסטרס שניצחה בקושי רב את סמנתה סטוסור בתוצאה 4:6, 7:5 ו-3:6, תפגוש את ונוס וויליאמס שעברה דרך לא קלה בכלל עד כה, וברבע הגמר כמעט והודחה מול פרנצ'סקה סקיאבונה, 6:7, 4:6.

צילום: Getty Images

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק