2 המלצות WINNER לליגת האלופות

כמדי יום אנו ממליצים לכם על משחקי ה-WINNER להימור. היום אנחנו ממליצים לכם על שני משחקי ליגת האלופות שיערכו הערב. על מה המלצנו? הכנסו וקראו את ההמלצות היומיות

יום רביעי 16 פברואר 2011
מערכת TELESPORT

 משחק מס. 16 - ארסנל - ברצלונה - X (יחס 3.05)

שתי הקבוצות מגיעות למשחק היום בכושר מצויין. ארסנל המארחת, מגיעה למשחק אחרי שבעה ניצחונות במהלך שמונת המשחקים האחרונים שלה, כאשר ברצלונה נעצרה במחזור האחרון עם תיקו 1-1 מול גۙחון, זאת אחרי רצף של 16 ניצחונות ליגה. השתיים כבר נפגשו בעבר, וזה היה אפילו בעונה שעברה. המשחק הראשון בין השתיים בארסנל הסתיים בתיקו 2-2 משערים של איברהימוביץ' שהוביל את בארסה ל-2:0 כאשר לארסנל השוו וולקוט ופברגס. במשחק הגומלין דרסה ברצלונה את ארסנל בתוצאӔ 4:1 כאשר לארסנל זה היה בנטנר כאשר מהצד השני מסי היה הכוכב מספר 1 על המגרש והוא כבש שם רביעיה עם צמד בישולים של פדרו. ארסנל תחסר למשחק היום את שוער המשנה פביאנסקי כאשר ברצלונה תשחק ללא פויול וסוארז. אין ספק שברצלונה קבוצה טובה יותר מארסנל אך לדעתי באמירויߕת ארסנל תצליח לסחוט מברצלונה את המיץ ולעייף אותה. בארסה תתקוף יותר אבל ארסנל לדעתי תשמור על הביתית שלה. אני מהמר כאן על תוצאת תיקו.

משחק מס. 23 - רומא - שחטיור דונייצק - 1 (יחס 1.75)

רומא מגיעה למשחק היום מול שחטיור האוקרېינית בכושר לא טוב כשהיא אחרי שלושה משחקי ליגה ללא ניצחון עם תיקו 1-1 מול ברשיה, תבוסה 5-3 מול אינטר ובמחזור האחרון היא מפסידה בבית 2-0 לנאפולי החזקה. שחטיור במקום הראשון בליגה האוקראינית כשהיא מפסידה גם היא במחזור הליגה האחרון, 1-0 לקרפטי, זאת אחרי רצף אדۙר של 14 ניצחונות. חשוב לזכור שהליגה האוקראינית נמצאת בפגרה ארוכה וזה יתרון קטן לאוקראינים שיש להם לא מעט זמן מנוחה. בסך הכל הקבוצה ניצחה ב-30 משחקים במהלך 34 משחקיה האחרונים.  שחטיור תחסר למשחק היום את קוצ'ר ואת פרננדיניו. שחטיור אמנם נמצאת בכושר מדהים כאשר רומא מפסידה בשני המשחקים האחרונים שלה. עם זאת רומא יודעת שאיבוד ניצחון כאן היום והיא בחוץ ב-85%. שחטיור היא קבוצה ביתית נהדרת והיא מסוגלת לנצח באוקראינה. רומא תעשה כל הכל בכדי לנצח. אני מסמן כאן 1.

 

תגובות

טלספורט בפייסבוק

8