6 המלצות WINNER ליום שישי

משחקי הליגה הצרפתית השנייה היום במוקד המלצות ה-WINNER היומיות שלנו. הכנסו וצפו בהמלצות המיוחדות שלנו

יום שישי 10 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

איסטרס - גרנובל - 1 (יחס 2.00)

איסטרס השיגה עד כה ניצחון אחד העונה לצד שלוש תוצאות תיקו והפסד במחזור הליגה האחרון, היא תארח היום את היורדת גרנובל שכרגע במקום האחרון בטבלה עם ארבעה הפסדים רצופים אחרי שהשיגה ניצחון במחזור הפתיחה. גרנובל נראית רע מאוד ואם היא תמשיך ככה, אז היא תרד ליגה נוספת בתום העונה. איסטרס לא ממש מרשימה אבל לדעתי היא מסוגלת על גרנובל המתפרקת.

טרואה - טור - X (יחס 2.55)

טרואה מדורגת במקום הרביעי בטבלה ואחרי שני הפסדים רצופים במשחקי הפתיחה, היא משיגה שלושה ניצחונות רצופים. היא תארח היום את טור שכרגע במקום השני בטבלה כשהיא אחרי ארבעה ניצחונות בחמשת משחקיה עד כה בליגה. בעונה שעברה ניצחה כל קבוצה במשחק הבית שלה במשחקים רבי שערים. טרואה ניצחה בסיבוב הראשון 3-2, טור בסיבוב השני 4-3. לא יודע אם נראה גם הפעם כמות גדולה של שערים מאחר ולדעתי המשחק הזה לא יוכרע. שתיהן נראות טוב בסך הכל ואני מסמן כאן X עם גיבוי ל-1.

לאבאל - שאטורו - X (יחס 2.60)

לאבאל במקום ה-15 כרגע כשהיא מפסידה בשני משחקים מתוך השלושה האחרונים שלה. היא תארח היום את שאטורו שהפסידה לראשונה במחזור האחרון, זאת אחרי שתי תוצאות תיקו ושני ניצחונות. המשחקים בין השתיים בשנים האחרונות בסך הכל דיי מאוזנים. כל קבוצה ניצחה בתשעה משחקים מתוך 22 שהיו בינהם. בסך הכל שאטורו פתחה את העונה טוב יותר אך לדעתי לאבאל לא תפסיד כאן. אני מסמן גם כאן X.

לה האבר - דיז'ון - 1 (יחס 1.65)

לה האבר היא אחת הקבוצות החזקות בליגה השניה ולמרות שהיא פתחה את העונה לא טוב, היא עדיפה בהרבה על דיז'ון שטרם הפסידה. לה האבר מפסידה עד כה בשלושה משחקים העונה לסירוגין עם שני ניצחונות, דיז'ון מהצד השני פתחה את העונה עם ארבע תוצאות תיקו וניצחון במחזור הליגה האחרון. לה האבר מכוונת לכיוון עליה לליגה הראשונה ולדעתי היא תמשיך את הפורפרה של ניצחון/הפסד והיום היא תשיג ניצחון.

מץ - נאנט - X (יחס 2.60)

מץ פתחה את העונה עם שלושה הפסדים רצופים והיא התעוררה במחזור הרביעי כשהיא משיגה ניצחון ותיקו בשני המחזורים האחרונים. היום היא תארח את נאנט שכרגע במקום העשירי בטבלה כשהיא עם שני הפסדים ושני ניצחונות מפתיחת העונה. המשחקים בין השתיים תמיד היו מרתקים, מץ ניצחה לאחרונה את נאנט לפני שש שנים. בעונה שעברה נפרדו השתיים בתיקו בשני הסיבובים ולדעתי גם הפעם אני לא חושב שתיפול כאן הכרעה. אני מסמן כאן X.

לה מאן - בולון - 1 (יחס 1.75)

לה מאן פתחה את העונה עם ניצחון והיא משיגה ניצחון גם במחזור האחרון. בין לבין היא מסיימת בתיקו בשני משחקים ומפסידה לפני שני מחזורים. היא תארח היום את בולון, קבוצה חזקה מאוד שכרגע שלישית בטבלה עם שני ניצחונות בשלושת המחזורים האחרונים. לה מאן ניצחה את בולון בעונה שעברה בבולון 3-1 אחרי תיקו 1-1 בבית. כפי שאמרתי, בולון קבוצה מצויינת אך לדעתי היא תתקשה מאוד בלה מאן שמגיעה למשחק עם מורל גבוה אחרי ניצחון ועם רצון להשיג ניצחון שני רצוף. אני הולך פה עם לה מאן.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק