בקהאם: רוצה לחזור לנבחרת

קפטן נבחרת אנגליה לשעבר, פתר את המחלוקת עם פאביו קאפלו ומאמין שהוא עדיין לא אמר את המילה האחרונה בנבחרת

יום שישי 10 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
 דיוויד בקהאם, שחקנה של הלוס אנג'לס גלאקסי וקפטן נבחרת אנגליה לשעבר, מאמין שימיו בנבחרת האנגלית עדיין לא הסתיימו. לפני כחודש נראה היה שבקהאם סיים את דרכו הבינלאומית, אחרי שמאמן הנבחרת פאביו קאפלו אמר בראיון שהקשר בן ה-35 זקן מידי בשביל ללבוש את המדים הלאומיים.

אולם, בעקבות הסערה הציבורית שדבריו של קאפלו עוררו והניסיון של המאמן האיטלקי לשפר את מעמדו הרעוע גם כך בעקבות הכישלון במונדיאל, נפגש קאפלו עם בקהאם והשניים יישרו את ההדורים ביניהם.

בקהאם, חוזר לשחק בליגה האמריקאית, אחרי שהיה מושבת בעקבות פציעה, אותה פציעה שגרמה לו להחמיץ את המונדיאל בדרום אפריקה. עכשיו הקשר הוותיק מאמין שלא רחוק היום בו הוא יחזור ללבוש את מדי הנבחרת האנגלית.

"אם אתה משחק טוב, יש לך את הצ'אנס לשחק נבחרת", אמר בקהאם. "אני צריך להתרכז עכשיו בלחזור למגרשים ולחזור לכושר משחק טוב. נראה כבר מה יקרה אחר כך".

בקהאם התייחס גם לדברים שאמר קאפלו: "ברור שזה היה מאד מפתיע בזמנו, אבל דיברתי איתו (עם קאפלו), הוא הסביר לי את הדברים שהוא אמר וטיאטאנו את זה מחת לשטיח. קאפלו תמיד תמך בי ודאג לי בכל מיני דרכים, יש לי כבוד עצום אליו".

בקהאם עדיין לא בטוח מתי יערוך את הופעת החזרה שלו בליגה האמריקאית אחרי הפציעה שעבר, הוא מקווה לשחק כבר בסוף השבוע, אבל יכול להיות שהוא יחכה עם החזרה שבוע נוסף.

בקהאם סיכם: "למדתי כמה אני אוהב את המשחק וכמה שאני עדיין לא מוכן לסיים את הקריירה שלי. להיות שישה חודשים בחוץ זה מתסכל, לא נהניתי מזה לשנייה. אני עדיין לא מוכן סתם ללכת לים ולהירגע".

תגובות

טלספורט בפייסבוק

9