באים לנצח את ביתר

למרות שני ההפסדים בפתיחת הליגה, מכבי פתח תקווה לא חוששת מבית"ר ירושלים בשבת: "יש לנו קבוצה מצוינת ששואפת לפלייאוף העליון", מבהירים הלוזונים. שלמה חסיד יצא למשש את האווירה בקבוצה של פרדי דוד

שבת 11 ספטמבר 2010
שלמה חסיד
 המשחק הכי מסקרן בשבת, ללא ספק, יהיה באצטדיון רמת גן, בין מכבי פתח תקווה לבית"ר ירושלים, שתי קבוצות עם יומרות רבות, אבל עם אפס נקודות. על בית"ר כבר נכתב די והותר, ומי שפחות קיבלה התייחסות היא הקבוצה של עמוס לוזון ופרדי דוד. מה היא מתכננת לבית"ר? יצאנו לבדוק.

שינו זוארץ, היו"ר, מוכן להתראיין גם בחג: "בית"ר היא קבוצה חזקה, שבשבוע שעבר התחזקה בארבעה שחקנים. תמיד קשה לשחק נגדם, זו קבוצה עם יומרות, וברור שאין מה לזלזל בה, להיפך אנחנו מכבדים  אותה מאוד. שתי הקבוצות מגיעות למשחק הזה עם אפס נקודות, ומי שתרצה יותר תנצח במשחק".

עד כמה עומר גולן משדרג אתכם?

"עומר שחקן משמעותי מאוד אבל הוא לא משחק לבד. כל היתר צריכים לתת מאה אחוז כדי שננצח בעזרת השם ונפתח את השנה החדשה ברגל ימין. אנחנו תמיד חושבים חיובי ומקווים לטוב".

אופיר לוזון, מנהל הקבוצה, מבטיח: "יש לנו השנה קבוצה מצוינת שאנחנו מאמינים בה מאוד. עם כל הכבוד לבית"ר ירושלים, אנחנו משחקים בבית ואנחנו באים לנצח ומאמינים שנעשה את זה. שני ההפסדים בפתיחה יכולים לקרות, אנחנו מאמינים שבשבת זה כבר יהיה היסטוריה ומחכים למשחק".

 אז מה הציפיות שלכם מהעונה הזאת?

"אנחנו מצפים שתהיה לנו עונה טובה יותר מזו שעברה עלינו, ושנהיה בפלייאוף העליון, אחרי שבשנה שעברה גמרנו בפלייאוף האמצעי. אנחנו מאמינים בשחקנים ויודעים שזה לא בשמים".

מיכאל זנדברג, אקס בית"ר, והיום בפ"ת, אמר: "ברור שמשחק מול בית"ר זה לא עוד קבוצה בשבילי, אבל מה שמעניין אותי היום זה ההצלחה של מכבי פתח תקווה. כמובן שזה משחק קשה, אבל מי שלא מאמין שלא יבוא למגרש. אנחנו צריכים להילחם כדי להביא נקודות ראשונות, ואני מרגיש את האווירה בקבוצה ויודע שיהיה טוב".

מה יהיה במפגש עם אוהדי בית"ר?

"זה לא אני נגדם, זה קבוצה נגד קבוצה. כבר נפגשתי איתם כמה פעמים מאז שעזבתי וזה לא הנושא כרגע".

לירן זילברמן, הדובר המסור של מכבי פתח תקווה, מסכם: "עבורנו זה משחק חשוב מאוד. נקווה שהשחקנים יגיעו במלוא המחויבות, כדי שנביא ניצחון. אנחנו נעלה למשחק כמו בכל שבת במטרה לנצח, חשיבות המשחק ברורה לכולם".

בית"ר מפחידה?

 "אנחנו מסתכלים רק על עצמנו. יש לנו סגל חזק מאוד, ונכון שבית"ר כבודה במקומה מונח, אבל אנחנו לא מפחדים מאף אחד, בטח בבית שלנו".

 מה זה עושה לכם להביט בטבלה?

 "זה לא מלחיץ, אבל זה לא נעים לפתוח את העונה עם אפס נקודות ויחס שערים שלילי. הדרך עוד ארוכה. אנחנו מסתכלים קדימה ויודעים מה יש לנו בקבוצה".
   

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק