הופנהיים מושלמת, שאלקה מושפלת

מי היה מאמין שהקבוצה של פילקס מאגאת', סגנית האלופה להזכיר, תסיים את המחזור השלישי עם שלושה הפסדים וללא נקודות? הופנהיים, לעומתה, עדיין במאה אחוזי הצלחה לאחר ניצחון הערב 0:2 על הכחולים

יום שישי 10 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
 אחרי 270 דקות בבונדסליגה, נמצאת שאלקה בפתיחת העונה הגרועה ביותר מזה 30 שנה. שאלקה נמצאת עם שלושה הפסדים ובמקום האחרון לאחר ההפסד הערב להופנהיים המוליכה (לפחות באופן זמני)

הופנהיים, שפתחה את העונה בצורה נהדרת, המשיכה להרראות שלא מדובר בצירוף מקרים או במפגש מול שתי יריבות קלות בשני המחזורים הראשונים והוכיחה סופית כי היא נמצאת חזק בצמרת, כמו שהיתה בחצי העונה הראשונה של לפני שנתיים.

האירוע המשמעותי הראשון היה דווקא של שאלקה כאשר קלאס יאן הנטלאר הגיע למצב נוח, אך חלוץ הרכש ממילאן החטיא. הופנהיים השתלטה על המגרש וניצלה חורים גדולים בהגנה של האורחים. ללא יכולת נהדרת של מנואל נויר, הופנהיים עוד היתה גומרת את הסיפור במחצית הראשונה.

בדקה ה37 גם נויר לא יכל לעזור. כדור קרן מדוד הגיע לראשו של אייזק וורסה והמגן נגח חזק לפינה, 0:1 להופנהיים.

שאלקה נראתה במערומיה כאשר לא הצליחה להגיע עד לסיום לשום מצב משמעותי. גם הופנהיים לא הרשימה במיוחד אך כדור חופשי בדקה ה90 הספיק לה כדי לבסס את ניצחונה. סיאד סליחוביץ' בעט כדור מ18 מטרים שפגע בקורה, ניתז לעבר גופו של נויר ומשם פנימה. אפשר לשייך את השער לעצמי של נויר אבל מטעמי כבוד לבעיטה המצויינת, ייזקף השער לזכותו.

שאלקה פותחת את משחקי ליגת האלופות ביום שלישי במפגש מול ליון ואם היא לא תעשה שינוי משמעותי בארבעת הימים הקרובים, זה ייגמר רע מאוד מבחינתה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק