3 המלצות WINNER ליום שני

משחק מליגת העל של ישראל משחק אחד מהליגה הספרדית ומשחק אחד מהפריימר ליג במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום שני 13 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
 
הפועל באר שבע - מכבי חיפה- 2 (יחס 1.75)

הפועל באר שבע מדורגת במקום העשירי והיא השיגה 3 נקודות עד עכשיו עם ניצחון על מכבי פתח תקווה והפסד לבני יהודה. מנגד, מכבי חיפה  מדורגת נכון לעכשיו במקום החמישי והיא אומנם מגיעה לאחר מספר ניצחונות רצופים אבל היא בכלל לא מרשימה עדיין. 

חיפה צפויה לשחק בהרכבה החזק, מלבד הקפטן יניב קטן הפצוע והפועל באר שבע ככל הנראה תעלה למשחק ללא ליאור אסולין שנפצע. חיפה קבוצה טובה יותר ללא ספק ולאחר שהפועל איבדה נקודות היא חייבת לחזור לכושר הטוב שהיא הייתה בעונה שעברה ולנצח בחוץ.

 קשרה החדש של מכבי חיפה אדריאן סילבה מפורטוגל עדיין פצוע, הוא בספק למשחק הזה. ליאור רפאלוב יפתח ככל הנראה במקום יניב קטן כשגם עידן ורד צפוי לפתוח. השוער ניר דוידוביץ' ימשיך להיעדר. מאור מליקסון חזר להתאמן בהפועל ב'ש אחרי שלא התאמן עם הקבוצה בעקבות המשחקים שלו בנבחרת הצעירה. ליאור אסולין ככל הנראה לא ישחק, הוא פצוע בברכו. אם אסולין לא ישחק, מי שיחליף אותו זה ברנרדו ואשקונסלוש. דוד רביבו שהיה פצוע בשבוע האחרון החלים והוא יפתח על הספסל, ליאור ז'אן שהצטרף לקבוצה ממכבי ת'א יפתח בהרכב.

אלמריה - ריאל סוסיאדד- 1 (יחס 2.05)

אלמריה מגיעה למשחק היום כשהיא משיגה רק נקודה אחת והיא מדורגת במקום העשירי.
ריאל סוסיאד עלתה העונה לליגה הראשונה והיא מדורגת כרגע במקום השביעי ומגיעה לאחר ניצחון קטן על ויאריאל. הקבוצות עצמן יחסית שוות ברמה והמשחק יתנהל ברובו צמוד אבל
אלמריה שבעונה הקודמת סיימה את העונה במקום ה-13 עם מאזן ביתי יחסית טוב, תשיג היום ניצחון ביתי מול העולה החדשה.

סטוק - אסטון  וילה -2 (יחס 2.35)

במחזור הרביעי של הפרמייר ליג סטוק מוצאת את עצמה מדורגת רק במקום הלפני האחרון בטבלה ללא נקודות עדיין ועם שלושה הפסדים רצופים. מנגד אסטון וילה מגיעה לאחר שני ניצחונות. 

וילה בחוץ משחקת לא טוב, בניגוד למשחקי הבית אבל סטוק כלל לא מרשימה ולא נמצאת בכושר טוב בכלל, צפוי לוילה משחק חוץ קשה מאוד בעיקר בזכות האצטדיון הביתי הקשה של סטוק, אבל וילה עדיין קבוצה טובה יותר והיא תנצח את משחק החוץ הקשה.

סטוק תחסר למשחק את סידיבה, אסטון וילה תחסר את דלף. הוילה בחוץ היא לא אותה הוילה במשחקי הבית. היא אמנם טובה יותר מסטוק, אך המגרש בסטוק ידוע כמגרש מאוד ביתי למרות שהיא הפסידה בו העונה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק