לא אהבנו שקראו לנו ארהב ב'

קווין דוראנט, הפורוורד שהוליך את נבחרת ארה"ב לזכייה באליפות העולם בתורכיה, התייחס לעובדה שנבחרת ארה"ב קיבלה כינוי מעליב עקב העדר הכוכבים: "זה נתן לנו אקסטרה מוטיבציה לזכות בטורניר"

יום שני 13 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
 זה היה אולי צפוי, אבל לא הרבה האמינו שארה"ב, שהגיעה למונדובאסקט בלי כוכבי על כמו לברון ג'יימס, קובי בראיינט, דווין וויד ורבים אחרים, תזכה באליפות העולם בכזו קלות, אחרי ניצחון קליל בגמר על תורכיה המארחת.

בהעדרם של כל הכוכבים הגדולים, בלט כוכב אחד מעל כולם וחתום על הזכייה הזו של ארה"ב. קוראים לו קווין דוראנט, כוכב העל של אוקלהומה שקלע 28 נקודות במשחק הגמר וקיבל בצדק את תואר שחקן הטורניר.

דוראנט, התייחס לזכייה של נבחרתו בתואר ואמר: "האפשרות היחידה שלנו היתה לבוא לתורכיה ולקחת את הזהב. הרגשנו טוב בטורניר הזה וזו הרגשה נפלאה לחזור הביתה עם התואר הזה"

דוראנט, התייחס גם לעובדה שנבחרת ארה"ב קיבלה את הכינוי ארה"ב B לאור החיסורים הרבים והגיב: "אני חושב שזה נתן לנו אקסטרה מוטיבציה. זה היה מרגש לבוא לפה ולהוכיח לאנשים שהם טעו לגבינו".

שחקן נוסף שהפתיע מאוד לטובה בקמפיין הזה והיה האקס פקטור הוא למאר אודום, הפורוורד של הלייקרס האלופה, ששיבח את נבחרתו: "לנבחרת הזו יש המון אופי ונחישות. הרבה אנשים חשבו שאנחנו נבחרת נמוכה מידי כי אין לנו סנטר ושיחגגו עלינו בצבע, אבל שיחקנו חזק מאוד והתגברנו על נחיתות הגובה".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק