דיווח: אריקסון יאמן בערב הסעודית

המאמן השבדי סוון גורן אריקסון, בעברו מאמן נבחרת אנגליה ובמונדיאל האחרון מאמן חוף השנהב, עשוי על-פי דיווחים בערב הסעודית לחתום בקבוצת אל הילאל. כעת מאמן את הקבוצה אריק גרטס, בעבר מאמן מארסיי וגלאטסראיי

יום שני 13 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
דיווחים בימים האחרונים בערב הסעודית מספרים כי סוון גורן אריקסון, המאמן השבדי שאימן במונדיאל האחרון את נבחרת חוף השנהב וקודם לכן, בין היתר, את נבחרת אנגליה, עשוי להגיע ולאמן את קבוצת אל הילאל. 

קבוצת אל הילאל נערכת בימים אלו לקראת השתתפות ברבע גמר ליגת האלופות של אסיה, שיתחיל ביום רביעי הקרוב.  אל הילאל תפגוש במשחק קבוצה מקטאר, אל גראפה. גמר המפעל ייערך ב-13 בנובמבר, ואריקסון יתמנה למאמן הקבוצה, אם מהלך זה אכן יתבצע, רק לאחר הדחת הקבוצה ממפעל ליגת האלופות, כך שהשבדי עשוי להגיע לערב הסעודית רק בחודש נובמבר.

על-פי הדיווחים, התנאים בין המאמן והקבוצה כבר סוכמו והוא צפוי להרוויח מיליון וחצי יורו לעונה, כשהחוזה נכון להיום סוכם לשנה אחת בלבד. החוזה צפוי להיחתם בשבועות הקרובים והודעה על כך מאחד הצדדים צפוייה לצאת בקרוב מאוד.

את הקבוצה מערב הסעודית מאמן כיום שחקן נבחרת בלגיה לשעבר, אריק גרטס, שברזומה האימון שלו נמצאות קבוצות מפוארות דוגמאת מארסיי וגלאטסראיי, איתה הוא אף זכה באליפות. הבלגי עוזב את ערב הסעודית מאחר והוא קיבל את משרת המאמן הלאומי של מרוקו. למרות זאת, כפי שנאמר, הוא יעזוב את תפקידו כמאמן אן הילאל רק לאחר סיום דרכה של הקבוצה בליגת האלופות של אסיה, מה שעשוי להימשך עד חודש נובמבר.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק