המלצת WINNER לכדורסל ישראלי

ברק נתניה והפועל ירושלים ייפגשו הערב למשחק המרכזי של המחזור ה-18. עד כה העונה נפגשו שתי הקבוצות פעמיים וכל אחת ניצחה במשחק אחד. מה יהיה הערב בקופסאל? המלצה למהמרים

יום ראשון 20 פברואר 2011
מערכת TELESPORT

 הפועל ירושלים תתארח הערב אצל מכבי נתניה לאחר שני הפסדים רצופים וכשהיא נמצאת בשפל המדרגה לאחר ההפסד הביתי בשבוע שעבר להפועל חולון. קבוצתו של עודד קטש תנסה להתאושש למרות חסרונם של אורי קוקיה ובריאן רנדל הפצועים, עם זאת חדשות טובות הגיעו לקבוצה באמӦע השבוע לאחר שגומא אגייאר הודיע על חידוש התמיכה הכלכלית בקבוצה ובנוסף החתמתו של הפורוורד ג'וואד וויליאמס ששיחק לאחרונה בקליבלנד ב-NBA ובנוסף הספיק כבר לשחק תחת עודד קטש בגליל העליון.

מכבי נתניה התאוששה מהתבוסה בגמר הגביע, לאחר שהצליחה להשיג ניצחון̠חוץ חשוב ודרמטי באשקלון. עם זאת היא תאלץ להסתדר ללא רומאו טראוויס המורחק. טראוויס כיכב בניצחון הקבוצה באשקלון, אך בעקבות הקטטה בגמר הגביע, הוחלט באמצע השבוע על הרחקה למשחק אחד.

עד כה העונה שתי הקבוצות נפגשו פעמיים כששני המפגשים נערכו במלחה. במפגש הראשון הצליחו האדומים לנצח בקלילות 91:75, אך בגביע הסיפור היה שונה לגמריי והחניכים של אלפסי גברו על ירושלים בתוצאה 64:58 כל הדרך אל הגמר.

השקט והנסיון הם עדיין היתרון של ירושלים שלמרות שלל ההפסדים נחשבת לקבוצה השנייה באיכותה בישראל.

משחק מספר 43:  ברק נתניה (+3) – הפועל ירושלים. ההימור: 2

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק