הפועל יכולה להצליח בצ'מפיונס

מאמן הנבחרת לואיס פרננדס בטור מיוחד ל-TELESPORT: "הפועל כבר עשתה הישגים יפים מאוד באירופה, והיא יכולה להתמודד באופן מכובד עם הקבוצות שעימן תשחק. אני מקווה ומאמין שתעשה זאת"

יום שלישי 14 ספטמבר 2010
לואיס פרננדס
 היום מתחיל הקמפיין האירופי של הפועל תל אביב במשחק מול בנפיקה ליסבון בחוץ. למרות שהפועל מעולם לא התמודדה בליגת האלופות, יש לה רקורד מוכח, בארץ ובחוץ, במשחקים מול יריבות אירופאיות טובות, ואין סיבה שגם הפעם הפועל לא תחזור משם עם תוצאה טובה.

המשחק מול עכו בשבת לא ישפיע. כשהשחקנים של הפועל יעלו על הדשא של איצטדיון האור, הם יחשבו רק על המשחק הזה. יש להם כל כך הרבה מה להרוויח, שאני בטוח שהם יוציאו מעצמם את המיטב. הפועל היא קבוצה מאומנת מאוד שיודעת מה היא רוצה מעצמה, וכפי שהוכח במשחק מול רד בול זלצבורג היא לא נבהלת כשהיא משחקת בחוץ. 

בנפיקה אמנם לא בשיאה אבל היא חייבת לנצח, כשכל תוצאה אחרת עלולה להתקבל לא טוב מסביב לקבוצה, שגם ככה פתחה את העונה לא טוב. אבל זה לא צריך לעניין את הפועל שצריכה לשחק את המשחק שלה, ועם איתי שכטר בריא בהרכב יש לה  תופסת כוח משמעותית. 

הצלחה של הפועל במפעל הזה יכולה לעזור לכל הכדורגל הישראלי. אני אישית מאחל לה הצלחה ומאמין שהיא יכולה לעשות את זה. שלב הבתים בליגת האלופות זה במה מאוד מכובדת, ואני מאמין שהשחקנים ינצלו אותה.
   

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק