צפו: פרננדס רוקד ומשדר ברדיו הצרפתי

שלושה שבועות לפני המשחקים הקריטיים מול קרואטיה ויוון, מאמן נבחרת ישראל בכדורגל לא צפה במשחקי המחזור האחרון בליגת העל או בהפועל ת"א באלופות. המאמן שהה בצרפת, ממשיך לכתוב באתרי ספורט ומשדר ברדיו צרפתי

יום רביעי 15 ספטמבר 2010
דורון ברגר
כשחתם על החוזה כמאמן נבחרת ישראל, הבהיר לואיס פרננדס ליו"ר ההתאחדות, אבי לוזון, כי יש לו התחייבות לתחנת רדיו צרפתית להמשיך להיות הפרשן בתקופה הקרובה. כזכור, בתקופת המונדיאל העדיף פרננדס לשהות בצרפת, לפרשן ברדיו את הנבחרת הצרפתית ולכתוב טורים אודות מעללות החניכים של ריימונד דומנק, אולם התברר כי גם בימים האחרונים מתעניין מאמן הנבחרת הרבה יותר בנעשה מצרפת, מאשר בנעשה בישראל.

מיד לאחר משחק הנבחרת בגאורגיה יצא פרננדס לצרפת לחופשה ארוכה. הוא לא חזה באף אחד ממשחקי המחזור האחרון בליגת העל ומן הסתם לא הגיע לפורטוגל לצפות במשחקה של האלופה, הפועל תל-אביב, במסגרת ליגת האלופות מול בנפיקה ליסבון. הדבר עורר תמיהה אצל מספר בכירים בהתאחדות הכדורגל, שלא הבינו איך פחות מחודש לפני המשחקים מול קרואטיה ויוון מעדיף מאמן הנבחרת לשהות בצרפת. 

אז רק שתדעו מה עשה פרננדס בימים האחרונים, כאשר הוא עדיין ממשיך להרוויח משכורת של עשרות אלפי יורו בחודש מההתאחדות לכדורגל. פרננדס כותב מספר פעמים ביום טור באתר של תחנת הרדיו RMC-SPORT ומדי יום משדר. פרננדס משדר גם בזמן שהותו בישראל בתחנת הרדיו, אולם את הימים האחרונים הוא ניצל כדי לשדר מהתחנה עצמה. 

פרננדס כתב ודיבר בימים האחרונים רבות על הנציגות הצרפתיות בליגת האלופות והבטיח לדון היום (רביעי) בניצחון של ליון על שאלקה ועל משחקי היום של מארסיי ואוקזר במפעל. מן הסתם, פרננדס לא כותב ולא מדבר על קבוצות ישראליות או שחקנים ישראלים. 

לצפייה בפרננדס שר ורוקד לחצו כאן.

מאמן נבחרת ישראל מגלה בקיאות גדולה מאוד בשימוש באתר האינטרנט, ונראה כי הוא נמצא במצב רח מעולה בצרפת. כך, למשל, באחד הימים האחרונים התלהט המאמן הצרפתי והחל לרקוד בשידור החי ברדיו. הריקוד צולם במצלמת תחנת הרדיו ופרננדס פירסם זאת באתר, כאשר הוא נראה רוקד, שר ושמח מאוד מהעובדה שהוא משדר ברדיו, דבר מהנה הרבה יותר מאשר לנסוע לאצטדיון "גרין" בשיא החום ולצפות בהפועל עכו נגד הפועל תל-אביב. 

לזכותו של פרננדס יש לציין כמובן כי הוא לא עושה את הדברים ללא ידיעה. מראש הוא הצהיר שהוא ימשיך לשדר ברדיו וימשיך לשהות זמן רב בצרפת. כמו גם הבהיר הצרפתי כי הוא סומך בעיניים עצומות על עוזרו, טל בנין שיעדכן אותו בכל המתרחש בישראל. למרות זאת, קצת מוזר שבזה מעדיף פרננדס לעסוק, כאשר ב-9 באוקטובר הוא אמור להוביל את נבחרת ישראל לאחד ממשחקיה החשובים בשנים האחרונות.

לצפייה בפרננדס שר ורוקד לחצו כאן.

צילום: מתוך אתר RMCSPORT

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק