סלע, וינטרוב ואנדיוני ייצגו את ישראל

אייל רן והקפטן הפולני העבירו ל-ITF את סגלי הנבחרות לקראת המפגש מול פולין (4-6 במרץ). קובוט נעדר מהסגל הפולני. כרטיסים למפגש ניתן להשיג במשרדי "לאן", או באתר האינטרנט של החברה

יום שלישי 22 פברואר 2011

 עשרה ימים לפני פתיחת מפגש גביע הדייויס שיפגיש את ישראל מול פולין Ȩ4-6 במרץ) במסגרת הבית האירופאי אפריקני מספר אחת, שלחו היום (שלישי) הקפטנים של ישראל ופולין ל-ITF את שמות השחקנים שייצגו כל אחת מהנבחרות.

סגל הנבחרת הישראלית אינו כולל הפתעות מיוחדות: את הנבחרת יוביל דודי סלע (91) ולצידו ישחק המחבט מספר שתיים של ישߨאל, אמיר וינטרוב (254). שחקני הזוגות במפגש יהיו, כצפוי, אנדי רם (23) ויוני ארליך (50). אייל רן ישמש כקפטן הנבחרת.

הסגל הפולני מורכב ממיכאל פרזיסיז'ני (110), ג'רזי ינוביץ' (148) ומשחקני הזוגות מרסין מטקובסקי (11) ומריוס פירסטנברג (12). רדוסלו סיאמניק ישמש כקפטן הנבחרת הפולנית. בולט בהיעדרו הוא שחקן הזוגות המוביל של הפולנים, לוקאס קובוט (10).

המפגש יפתח ביום שישי (4.3) בו יתקיימו שני משחקי היחידים, ביום שבת (5.3) יתקיים משחק הזוגות וביום ראשון יתקיימו שני משחקי יחידים נוספים (שעות המשחקים יימߡרו בהמשך). הגרלת המשחקים תיערך ביום חמישי (3.3) בצהריים.

כרטיסים למפגש עבור הקהל הרחב ניתן להשיג במשרדי "לאן", או באתר האינטרנט של החברה. כרטיסים מוזלים לשחקני המועדונים בלבד ניתן להשיג דרך מנהלי המועדונים ברחבי הארץ.

 

̊


תגובות

d

טלספורט בפייסבוק