מוני הראל: אני עוזב. אחי מחליף אותי

אחד מבעלי הפועל תל אביב, הבהיר: משה הראל לא בא להיות מנכ"ל, זו שטות. אני זז הצידה, משה הראל מחליף אותי כאחד הבעלים. זה לגיטימי. אני לא אהיה יותר בהפועל תל אביב. כל הסמכויות שלי עוברות למשה הראל. בלגאן במכירת הכרטיסים לאלופות

יום חמישי 16 ספטמבר 2010
אסף בילגורי

 מוני הראל הפתיע היום כשהודיע כי הוא עוזב, למעשה, את הפועל תל אביב. הראל הפתיע כשעלה לשידור בתוכנית "עושים ספורט" בגלי צה"ל והתראיין אודות המתח שנוצר בין ראשי המועדון.

הראל אמר: "אני לא מבין מה הבעיה. אמרו שאח שלי בא להיות מנכ"ל. זו שטות. אני עוזב את המועדון ואח שלי מחליף אותי. הוא יהיה הבעלים יחד עם אלי טביב. אין כאן שום בעיה. אלי טביב יעבוד מעתה מול משה הראל ולא מול מוני הראל. הם ביחד יחליטו על מנכ"ל משותף".

הראל הוסיף: "אני מחזיק ב-50 אחוז ואני יכול למנות נציג במקומי. אני ממנה את אח שלי. אני עובר להיות אוהד. לא עולה עד דעתי באופן חד משמעי להעביר את ה-50 אחוז שלי לאלי טביב. החלום שלי התגשם. אין סיבה שאמכור את המניות שלי. אני מאמין שגם בהצלחות וגם בזמנים הכי טובים. הכל בא מקום טוב".

ההערכה היא כי טביב ייאלץ להגיע להסדר עם משה הראל, למרות שזה היה מעדיף לשלוט לבדו במועדון. כדי לעשות את זה, טביב ייאלץ להיפרד מסכום כסף משמעותי ואת זה הוא לא מוכן לעשות נכון לעכשיו.

מהומה במכירת הכרטיסים

בתוך כך, אוהדי הפועל תל אביב הגיעו הבוקר בהמוניהם לאצטדיון בלומפילד למכירת הכרטיסים למשחקי ליגת האלופות. 

הקופות ביפו נפתחו כבר ב-9 בבוקר, כאשר אוהדים רבים הגיעו כבר ב-8. במקום נוצרה מהומה גדולה, עקב המכירה שהתנהלה באיטיות. האוהדים גילו עצבנות רבה והרבו לקלל את ראשי המועדון.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק