בן סהר פותח בהרכב

נבחרת ישראל תתמודד הערב מול אוקראינה - כפי שפרסמנו לראשונה, חלוץ צ'לסי ב-11 של קשטן. גם שפונגין יערוך הופעת בכורה וישחק לצידו של בנאדו. שבצ'נקו: בן סהר כישרון גדול

יום רביעי 07 פברואר 2007
אשר גולדברג

נבחרת ישראל תפגוש הערב במשחק ידידות את אוקראינה (רמת גן,  19:00).

כפי שפרסמו לראשונה ב-TELESPORT, בן סהר יפתח בהרכב הנבחרת ויערוך את הופעת הבכורה שלו. יחד איתו גם מגן מכבי ת"א, יובל שפונגין, יערוך בכורה, ויהיה ב-11.

בלם בית"ר ירושלים, אריק בנאדו, שנמצא בתקופה מצויינת, גם כן יפתח. בנאדו יערוך את הופעתו ה-90 במדים הלאומיים וישבור את שיא ההופעות.

עוד קודם לכן, מאמן הנבחרת, דרור קשטן, שיחרר מהסגל את מיכאל זנדברג וגל אלברמן. דקל קינן וליאור רפאלוב, שהתאמנו עם הבוגרת, יהיו בסגל הצעירה.

הרכב הנבחרת: דודו אוואט, יובל שפונגין, שמעון גרשון, טל בן חיים, יואב זיו, אריק בנאדו, ואליד באדיר, סלים טועמה, עמית בן שושן, יוסי בניון, בן סהר.

שבצ'נקו: בן סהר כישרון גדול

הנבחרת האוקראינית ערכה אמש אימון גשום ולמרות זאת לא היה מוכן המאמן, אולג בלוחין לוותר לחניכיו ואמר ל-TELESPORT: "אני מכיר את נבחרת ישראל ויודע שזאת נבחרת חזקה וביתית מאוד.

גם אוקראינה עוברת שינויים לאחר המונדיאל ואני מקווה שהמשטח יישאר מצויין למרות שיתקיים עליו משחק מוקדם".

גם אנדריי שבצ'נקו, חלוצה של צ'לסי התראיין לעיתונאים האוקראינים ואמר: "אני מכיר את בן סהר שהתאמן איתי מספר פעמים בצ'לסי והוא כישרון גדול. אני מכיר גם את בן חיים שהוא אחד מהבלמים הטובים ביותר בפרמייר ליג".

מוטי איוניר המריא  למנצ'סטר ויעקב  אחרי המשחק של אנגליה מול ספרד, במקום ניר לוין.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק