בוסטון רוצה לשבור את המנחוס

המלצת WINNER NBA: אורקל ארנה, אולמה של גולדן סטייט, אינו מאיר פנים לסלטיקס, שהפסידה שם שישה משחקים רצופים. הלילה הәא תפגוש שם את גולדן סטייט המשתפרת וכוכבה מונטה אליס, שהחמיץ את האול-סטאר אבל מפציץ בליגה

יום שלישי 22 פברואר 2011
שלמה חסיד
בשנת 2007 הגיע קווין גארנט לבוסטון סלטיקס, שמאז לקחה יותר תארים מכל קבוצה אחרת בליגה. רק במגרש אחד גארנט עדיין לא ניצח עם בוסטון - האורקל ארנה של גולדן סטייט, שם הם הפסידו בששת המשחקים האחרונים. האם הערב ישבר המנחוס?


מונטה אליס החמיץ את האול-סטאר האחרון בצד המערבי, אבל בסלטיקס כיכבו בסגל המזרח גארנט, ראג'ון רונדו, ריי אלן ופול פירס שאמר: "טוב לחזור לליגה, ונשתדל לעשת את זה עם ניצחון אצל הכבשה השחורה".

פߙרס כיכב בניצחון האחרון של הסלטיקס לפני היציאה לפגרה, ביום רביעי שעבר על ניו ג'רזי 80-94, כאשר הוא קלע 31 נקודות. דוק ריברס מאמן הקבוצה אמר על פירס: "הוא היה הדינמו שלנו במשחק הזה, בלעדיו היינו מפסידים".

גולדן סטייט&ɮbsp;נמצאת באחרונה במאזן חיובי של 2-7, כולל שלושה ניצחונות רצופים בשלושת המשחקים האחרונים לפני הפגרה. ביום רביעי שעבר ניצחה הקבוצה את יוטה 100-107, כאשר מונטה אליס קולע 35 נקודות.

גולדן סטייט נמצאת במאזן של 2-15 כשאליס קולע 27Ƞנקודות ומעלה. ראג'ון רונדו יהיה האיש שייקח אישית את אליס שאמר: "מצפה לי מאצ' אפ רצחני מול שחקן מצוין. אני מאמין שיהיה קשה אבל בכוחי לגבור עליו ולהביא לקבוצתי את הניצחון".


משחק מספר 66: גולדן סטייט ווריירס (5+) -&ͮbsp;בוסטון סלטיקס. ההימור: 1


צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

טלספורט בפייסבוק