תבקשו סליחה מדודו דהאן

עד לפני כשנה היו לו הרבה מקטרגים, אבל השנה האחרונה ביססה את דודו דהאן כסוכן השחקנים הכי טוב באזור. שלמה חסיד מפרגן מכל הלב לחבר ילדותו

יום שישי 17 ספטמבר 2010
שלמה חסיד
 את דודו דהאן, סוכנם  של כוכבים רבים, בין היתר של בירם כיאל, רמי גרשון, איתן טיבי, סמואל יבואה, ושלומי ארבייטמן, אני מכיר היכרות צמודה כבר עשרים שנה, ואני שמח מאוד על הצלחתו להיכנס לשוק של הגדולים.

דודו היה בלם מצוין בהפועל ירושלים, אבל בגלל פוליטיקות וקומבינות, הוא לא הגיע לבית"ר. רק בסוף הקריירה שלו הוא הצטרף כבלם להפועל תל אביב של דרור קשטן, שם הוא שיחק בקמפיין האירופי הגדול בשנת 2002.

הצלחתו המדהימה של דהאן כסוכן היא סיפור הצלחה מסחרר על אדם שעובד קשה לפרנסתו, ובנה לעצמו את הקריירה בעשר אצבעותיו. דודו היום הוא סוכן שחקנים בכיר לא רק בארץ אלא גם באירופה, ויש לו קשרים חזקים מאוד בכל מדינה. במלים אחרות: הוא יכול לתפור כל עיסקה באמצעות קשריו המסעופים.
 
כל מי שלא פירגן עד עכשיו לדודו דהאן צריך להסיר בפניו את הכובע על הדרך שבה הוא בנה את עצמו, ואין לי בכלל ספק שדודו בדרך הנכונה להיות פיני זהבי הבא, ויעידו על כך כל העיסקאות החשובות שהוא תפר בשנה החולפת. 

אני מקווה בשבילו שבשנה הבאה הוא ימשיך לצמוח ולהתפתח, כי דודו זה לא אחד שישכח את החברים מפעם, מירושלים התמימה והתוססת של לפני עשרים שנה, כששירתנו יחד במחנה שנלר, וכבר אז ידעתי איזה תותח הוא יהיה בעוד עשרים  שנה. האמת, לא ידעתי כמה אני צודק.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק