אינס: רוצה לאמן את ווסטהאם

הנהלת ווסטהאם טוענת כי מעמדו של אברהם גרנט יציב ואינו נמצא כלל בסכנה, האוהדים כועסים על הישראלי שלא יהיה על הקווים בשבת ופול אינס, שחקן העבר מוסיף שמן למדורה: "שם גדלתי, אני אשמח לחזור"

יום חמישי 16 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
על-פי הנהלת ווסטהאם הלונדונית, מעמדו של אברהם גרנט יציב. זאת למרות שהמאמן הישראלי עדיין ללא נקודות ליגה ואם לא די בכך, הוא גם לא יהיה על הקווים במשחק הליגה בשבת באפטון פארק מול סטוק בעקבות יום כיפור. 

בהודעה שפרסמה היום ווסטהאם נכתב: "ווסטהאם מכבדת לגמרי ומבינה את היעדרותו של גרנט מהמשחק הזה. זהו יום קדוש ליהודים ואנחנו מבינים זאת". אבל כפי שידוע, הנהלה שמגבה את המאמן, במצב שכזה, זו לא ידיעה שמבשרת טובות לעתים קרובות.

ולכל זה מתווסף עניין נוסף. הוא כנראה פחות צריך להרתיע את אברהם גרנט כרגע, אבל קופצים למשרת המאמן כבר יש. פול אינס, שחקן העבר של הקבוצה, הודיע כי הוא יהיה מעוניין לאמן בווסטהאם בכל הזדמנות שתהיה. כזכור, פול אינס עזב את ווטסטהאם בשנת 1989 לטובת מנצ'סטר יונייטד ומאז לא חזר למועדון. הבעיה של פול אינס, אחד האנשים הפחות אהובים בלשון המעטה בקרב אוהדי ווסטהאם, היא שהוא הצטלם עם מדי היונייטד עוד לפני שהשלים את מעברו לקבוצה, מה שגרם לכעס גדול והעברה מפוקפקת במיוחד בזמנו.

בראיון שהעניק פול אינס בתקשורת האנגלית הוא אמר: "אני מאוד רוצה לחזור לווסטהאם. התחלתי שם את הקריירה בתור ילד ואני מאוד אשמח לשוב. אשתי שאלה אותי בשנה שעברה אם יש סיכוי שאני אשוב לשם ובכלל לא חשבתי על זה. אבל זה היה לי בראש, ידעתי שיום אחד אני ארצה לחזור למקום בו התחלתי לשחק כדורגל".

ואיך אפשר שלא להחמיא קצת לאוהדי הקבוצה, בכל זאת צריך לרכך את העניינים: "אני עדיין אוהב את המועדון. האוהדים יכולים לחשוב כרצונם וזה הוגן, אבל זה דבר שאני חושב עליו. אני מאוד אשמח לחזור".

פול אינס בן ה-42 החל את הקריירה בווסטהאם, וכאמור עבר למנצ'סטר יונייטד בשנת 1989. לאחר 6 שנים במנצ'סטר הוא שיחק במדי אינטר, משם חזר לאנגליה ושיחק בליברפול, מידלסבורו, וולבס סויינדון ומקספילד טאון. בנבחרת האנגלית הוא רשם 53 הופעות ו-2 שערים ואף זכה להיות השחקן השחור הראשון שזוכה לענוד את סרט קפטן הנבחרת האנגלית. עם היונייטד הוא זכה בשתי אליפויות ובשני גביעים. בזירה האירופית הוא זכה פעמיים בגביע המחזיקות והגיע לגמר אופ"א במדי אינטר. 

בארבע השנים האחרונות מתעסק פול אינס באימון קבוצות, ועשה זאת עם מקספילד טאון, מילטון והשיא היה כשאימן את בלקבורן רוברס מליגת הפרמייר-ליג, ממנה פוטר לאחר 17 מחזורים.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק