80:80 בין ירושלים וגליל\גלבוע

הפועל ירושלים של עודד קטש הובילה לכל אורך המשחק, אבל אלופת המדינה חזרה למשחק בסיומו נפרדו הצדדים ללא הכרעה. יובל נעימי וויל סולומון וליאור חכמון לא שותפו בירושלים

יום חמישי 16 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
הפועל ירושלים והפועל גליל\גלבוע נפגשו רק בתחילת השבוע האחרון בגמר טורניר אוסישקין שנערך בהדר יוסף, אבל הערב (חמישי) הן עשו זאת שוב, במשחק שהיה סגור לקהל ולתקשורת. הפועל ירושלים הובילה לכל אורך המשחק, כפי שהיה גם בטורניר אוסישקין, אבל קבוצתו של ליאור ליובין חזרה למשחק ממש בדקות הסיום והשתיים נפרדו ללא הכרעה, 80:80 בסיום.

הצטיינו בשורות הפועל ירושלים ברייאן רנדל וג'ייסון ריץ. רנדל קלע 22 נקודות וריץ', שנבחר למצטיין בתחילת השבוע, הוסיף 16 נקודות. את קלעי גליל\גלבוע הוביל רודני גרין עם 19 נקודות, ומיד אחריו ליונס עם 17 ומקלינטון עם 16.

עודד קטש לא שיתף במהלך המשחק את יובל נעימי, וויל סולומון וליאור חכמון בשל פציעות. לאחרון עדיין אין דקות משחק העונה, אבל הוא צפוי ליטול חלק כבר במשחק ההכנה הבא של הפעל ירושלים. חכמון הצטרף הקיץ אחרי עונה מוצלחת במיוחד בשורות מכבי נתניה, ואם יבריא הוא צפוי לקחת חלק חשוב ברוטציה של ירושלים, על חשבון הזר מייקל דאניגן שייבחן בתקופה הקרובה. 

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק