3 המלצות WINNER ליום שישי

גם בערב החג ניתן להמר על מספר משחקים ב-WINNER. אנו ממליצים על שלושה משחקים מהליגה הגרמנית השנייה במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום שישי 17 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

 אאכן - אנרג'י קוטבוס - 2 (יחס 2.55)

אאכן פתחה לא טוב את העונה הזו ואחרי שלושה מחזורים לקבוצה שתי תוצאות תיקו והפסד אחד בקרלסרואהה 3-0. קוטבוס מהצד השני פתחה את העונה עם שני ניצחונות 0-2, על דיסלדורף במחזור הראשון ועל בילפלד במחזור השני. שבמחזור השלישי היא נפרדה מקרסראוהה בתיקו 5:5 אחרי שהיא כבר הוליכה 0-2 וחזרה מפיגור 5-2. בעונה שעברה ניצחה קוטבוס בבית 1-3 אחרי תיקו 1-1 בסיבוב הראשון באאכן. המארחת עשתה בקיץ האחרון כמה רכישות לא רעות, היא הביאה את הקשר הטורקי ארסלאן, ששיחק בהמבורג בעונה שעברה ואת ג'אמה האסטוני, שחקנה של דרבי קאונטי בעונה שעברה. קוטבוס מהצד השני הביאה את רימרינק, קשרה של אלופת הולנד טוונטה ועוד כמה שחקנים מהליגה המקומית. להערכתי, קוטבוס מסוגלת להשיג ניצחון באאכן. זה נכון שהמארחת אולי מעט יותר טובה ממנה, אך קוטבוס נמצאת בכושר מצויין ולמרות שהיא ספגה חמישה שערים במחזור האחרון, נזקוף לזכותה שהיא כבשה חמישיה וחזרה מפיגור של שלושה שערים. אני מסמן כאן 2.

אוניון ברלין - הרטה ברלין - 2 (יחס 1.65)

אוניון שנראית רע מאוד העונה הזו. היא פתחה את העונה בתיקו 1-1 מול אאכן והפסידה לאחר מכן בשני משחקים לפירט ולפאדרבורן. הרטה מהצד השני במקום השלישי כרגע עם שלושה ניצחונות בשלושה משחקים כשהיא מנצחת 2-3 את אוברהאוסן, 1-2 את דיסלדורף בחוץ ו-1-3 את בילפילד בבית. הרטה קבוצה חזקה הרבה יותר מאוניון, הרטה רוצה לחזור בתום העונה לליגה הראשונה. לדעתי היא תנצח כאן ותמשיך את היכולת שלה.

פירט - פ.ס.וו פרנקפורט - 1 (יחס 1.65)

פירט פתחה את העונה טוב מאוד עם שני ניצחונות, 1-4 על קרלסרואהה במחזור הראשון בבית ו1-2 במחזור השני בחוץ מול אוניון ברלין. במחזור השלישי היא נפרדה בתיקו 1-1 מול אאכן. פרנקפורט מהצד השני פתחה את העונה עם ניצחון ביתי מול בילפילד, היא ניצחה גם במחזור השלישי בבית את דיסלדורף אך בחוץ, בין שני משחקי הבית היא הפסידה 1-0 לאוברהאוסן. פירט ניצחה בקלות בשני המשחקים בעונה שעברה, 0-4 בבית ו-0-5 בחוץ, האורחת ידועה כקבוצת חוץ חלשה יחסית. בעונה שעברה היא ניצחה בארבעה משחקי חוץ מתוך 17 משחקים. אני הולך כאן עם פירט.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק