ארסן ונגר בחיפושים אחר שוער

ארסנל לא הצליחה להתחזק בשוער בפגרת הקיץ הנוכחית, אלמוניה ממשיך להתייצב בין קורות שער ה"תותחנים" ונראה כי ונגר לא התייאש וכבר סימן את המטרה הבאה לחודש ינואר- שוער אתלטיק בילבאו, גורקה אירייסוז

שבת 18 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

את עמדת השוער בארסנל בעונה האחרונה וגם בימים האלה ממלאים מנואל אלמוניה ולוקאש פביאנסקי, שניים שכבר הספיקו לטעות פעם או פעמיים בשער הקבוצה הלונדונית. ארסן ונגר ניסה בכל כוחו להחתים שוער הקיץ, כשהאוסטרלי מארק שוורצר מפולהאם היה קרוב לחתימה ובסופו של דבר נשאר בצד הלא נכון של לונדון עבור התותחנים.

שוער נוסף בו חפץ עד מאוד ארסן ונגר הוא ההולנדי, מארטן סטקלנבורג, שוערה של אייאקס אמסטרדם והנבחרת ההולנדית. אבל אייאקס לא הסכימה לשחרר את השוער שלה במטרה להגיע לליגת האלופות, מה שהצליח לעשות המועדון ההולנדי לאחר שגבר בשלב הפלייאוף על דינמו קייב. 

אבל גם אם ונגר היה רוצה להעביר לשורותיו את ההולנדי בחודש ינואר, בימים האחרונים דווח בתקשורת ההולנדית כי סטקלנבורג צפוי להצטרף בסיום העונה דווקא ליריבה מנצ'סטר יונייטד, שמחפשת מחליף להולנדי אחר, אדווין ואן-דר סאר.

כעת ארסנל נאלצת לשנות כיוון בשלישית והשם החם כעת הוא שוער אתלטיק בילבאו, גורקה אירייסוז. האחרון מסיים את חוזהו בחודש יוני בשנה הבאה, מה שיאפשר לו החל מחודש ינואר לנהל מו"מ עם כל קבוצה אליה יהיה מעוניין לעבור ללא תמורה. כמובן שעובדה זו גם תפחית את עלותו וייתכן כי ארסנל תגיע להסכם עם הקבוצה הבאסקית לגבי העברתו כבר בחודש ינואר, למרות שבילבאו הייתה שמח אם השוער בן ה-29 היה חותם על חוזה חדש ומקווה כי אירייסוז, למרות התעניינות קבוצת הצמרת הלונדונית, ימשיך בקבוצה.

צילום: Getty Images

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק