האלופה והאיגוד מחכים לקהל

איגוד הכדורסל החליט לסייע לאלופה, גליל גלבוע לקראת מוקדמות היורוליג שייערך ביום שלישי הקרוב. מחירי הכרטיסים ירדו משמעותית ואף אירגון ההסעות. חיים אוחיון: "הפריפריה בדרך למרכז"

שבת 18 ספטמבר 2010
שלמה חסיד

 איגוד הכדורסל משתף פעולה עם האלופה הפועל אלטושלר שחם גלבוע/גליל העושה את הכנותיה לקראת המשחק הראשון שלה במסגרת מוקדמות היורוליג.

לקראת המשחק בהיכל 'נוקיה', ביום שלישי הקרוב- 21.09.2010 שעה 19:00, מתארגנת אלופת הליגה לעונת 2009-2010, בשיתוף עם המועצות האזוריות בכל אזור הצפון, במטרה להסיע באוטובוסים את אלפי האוהדים אל המשחק ההיסטורי במוקדמות היורוליג, של האלופה גלבוע/גליל נגד סגנית אלופת סרביה המופארם סטאדה ורשאץ'.

בימים האחרונים מקבלים בהנהלת גלבוע/גליל, נתונים על קבוצות אוהדים המתכננות להגיע למשחק בהיכל 'נוקיה', אוהדים שיגיעו מכל המועצות האזוריות בצפון הארץ.

הכרטיסים למשחק הוזלו במידה ניכרת כדי לעודד את אוהדי הקבוצה בצפון להגיע ולעודד.
נכון להיום, קבוצת גלבוע/גליל היא הקבוצה היחידה המייצגת את הפריפריה הצפונית בליגת העל וההתגייסות של אוהדים מכל הישובים באזור הצפון מרשימה מאוד.
 
מחירי הכרטיסים עושים את שלהם וההתארגנות נמצאת בתנופה -

20 שקלים לילד.
40 שקלים למבוגר.
 
כמו כן, באיגוד הכדורסל ובסיועו הניכר, מתארגנים אצל האלופה ובאיגוד על מנת להביא ולארח  עד להיכל 'נוקיה' ובחזרה, כ- 1,500 ילדים מישובי קו העימות באזור עוטף עזה, מאמני כדורסל, חיילים, ילדים בסיכון ואוהדי כדורסל, רובם ככולם שחקני מחלקות הנוער בכדורסל- הדור הבא של הכדורסל הישראלי.

באיגוד הכדורסל רואים חשיבות רבה בשיתוף הפעולה עם הקבוצה מהצפון כחלק מקמפיין הקיץ של האיגוד- פעילות אליה היו שותפים עשרות אלפי אוהדי כדורסל שהגיעו לעודד את נבחרות ישראל- גברים ונשים, בקמפיין- " קיץ ישראלי- כדורסל כחול-לבן ".

חיים אוחיון הבעלים של קבוצת הפועל אלטשולר שחם גלבוע/גליל מסר היום: " אני שמח על שיתוף הפעולה עם אנשי איגוד הכדורסל ועל עזרתם להבאת תושבי וילדי עוטף עזה וקהל אוהדי הכדורסל בדרום ובמרכז הארץ אל משחקה הראשון של האלופה הפועל אלטשולר שחם גלבוע/ גליל נגד סגנית אלופת סרביה המופארם ורסץ'. 

"בעזרת האיגוד אנו הולכים להביא את אנשי עוטף עזה וההתיישבות העובדת אל חגיגת כדורסל אמיתית וחשובה ב'נוקיה', אנחנו הולכים להביא את הפריפריה אל המרכז".

מאמן האלופה, ליאור ליובין, קרא לכל חובבי הכדורסל להגיע אל המשחק, שבו תשתתף לראשונה במפעל היורוליג קבוצה ישראלית מלבד מכבי תל אביב.

ליובין הוסיף ואמר: "אני חושב שזוהי זכות לשחק ביורוליג, וקבוצת גלבוע/גליל זכתה בו בזכות היותה אלופה. השנה אנו מציגים קבוצה אטרקטיבית המתבססת ברובה על שחקנים ישראלים נפלאים, שלצידם ישחקו שחקנים זרים כישרוניים מאוד. אנו צריכים אתכם, הקהל הישראלי שתבואו לעודד ותהיו שותפים איתנו למעמד הנפלא הזה ".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק