4 המלצות WINNER לראשון

כמדי יום, אנו מציגים בפניכם מספר המלצות מיוחדות לתכניית הווינר. היום אנו ממליצים על ארבעה משחקים מהליגות השונות, ביניהם משחק מגביע הטוטו, במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו

יום ראשון 19 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

 האלמשטד - אורברו - 2 (יחס 2.15)

האלמשטד מדורגת במקום ה-14 בטבלה כשהי אמגיעה למשחק היום אחרי שלושה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים. היא תארח היום את אורברו, השלישית בטבלה כשהיא מפסידה לדיורגרדן במחזור האחרון, זאת אחרי שני ניצחונות רצופים. מאזן הבית של האלמשטד העונה עומד על שישה ניצחונות, תיקו וארבעה הפסדים, אורברו בחוץ עם ארבעה ניצחונות, שתי תוצאות תיקו וחמישה הפסדים. אורברו ניצחה בסיבוב הקודם בקלות 3-0 כשניצחונה האחרון של האלמשטד על אורברו היה לפני כמעט שלוש שנים, מאז ניצחה אורברו בארבעה משחקים מתוך חמישה. האורחת טובה יותר, היא בכושר טוב יותר ולמרות שהפסידה במחזור האחרון, היא תחזור היום לנצח.

ליל - אוקזר - X (יחס 2.85)

אחרי הפסד לא נעים 2-1 לספורטינג ליסבון חוזרת ליל לליגה שם היא מדורגת במקום ה-11 אחרי חמישה מחזורים עם ארבע תוצאות תיקו וניצחון אחד. גם אוקזר חוזרת מהזירה האירופית שם היא מפסידה 2-0 למילאן בליגת האלופות כשבליגה היא במקום ה-18 בטבלה עם ארבע תוצאות תיקו והפסד. ליל תשחק ללא פרנקו ברייה וטוליו דה מלו כאשר אליהם ככל הנראה יצטרף אורליו שדיו. אוקזר מהצד השני תשחק ללא אלכסנדרה ליקאטה. אוקזר ניצחה את ליל פעמיים בעונה שעברה, ליל ניצחה את אוקזר בסך הכל בשישה משחקים מתוך 28 שהיו בין השתיים. אוקזר טובה יותר מליל ולמרות שהיא לא משהו עד כה בליגה, אני מאמין שהיא תחלץ לפחות נקודה אחת.

שאלקה - דורטמונד - 2 (יחס 2.80)

עד כה הפסידה שאלקה בכל שלושת משחקי הליגה והיא מוסיפה לעצמה הפסד נוסף גם לליון, בליגת האלופות. היא תארח היום את דורמונד שבמקום השביעי כרגע כשאחרי הפסד במחזור הפתיחה, היא מנצחת פעמיים את שטוטגרט ואת וולפסבורג, וגם בליגה האירופית היא מנצחת את לבוב 4-3 אחרי שהוליכה 2-0 ופיגרה 3-2. שאלקה תחסר למשחק את אוצ'ידה ואת מצלדר. אליהם מצטרפים ככל הנראה גם הוגלנד, פאנדר וקנייה, שלושתם בספק. דורטמונד מהצד השני תשחק ללא קאהי כשדדה וזידאן בספק למשחק. שאלקה עדיין לא התעוררה מפגרת הקיץ.. דורטמונד נראית טוב יותר ממנה ולדעתי שאלקה מסוגלת להפסיד כאן פעם נוספת. אני מסמן כאן 2, חזקו ב-X.

בית'ר ירושלים - הפועל אשקלון - 1 (יחס 1.50)

עד כה רשמה בית'ר ירושלים בליגה שלושה הפסדים בשלושה משחקים. אשקלון מהצד השני שפתחה את העונה טוב עם ניצחון גדול על הפועל פתח תקווה צברה נקודה אחת בשני המחזורים שלאחר מכן. בגביע הטוטו רשמה אשקלון תיקו מול בית'ר ירושלים במחזור הראשון והפסידה לאחר מכן לב'ש ולאשדוד. בית'ר ירושלים רשמה תיקו בכל שלושת המשחקים הראשונים. בית'ר תערוך למשחק הזה הרבה שינויים בהרכב. כריסטיאן אלברז שחזר לבית'ר וטרם שיחק, ישחק ככל הנראה מול אשקלון. בהגנה תומר בן יוסף פצוע ושמעון גרשון כאמור שפרש לא ישחקו, מי שישחק שם יהיו מישאלוף וגונסאלס. לצידם ישחקו ככל הנראה אלי דסה הצעיר ואביתר ברוכיאן. דאריו פרננדז פצוע ולא ישחקו מול אשקלון, מי שישחק בקישור הם עידן טל, אייבנדר, סטיבן כהן, עמית בן שושן ויש עדיין לבטים בין ברוכיאן או חן עזריאל. בחוד יפתח סמואל יבואה. אדיר טובול יחסר בהרכבה של אשקלון בעקבות פציעה, את מקומו יתפוס מג'ד יונס שחזר לקבוצה. בנוסף אליו אפשר למצוא בקבוצה של אשקלון את יניב אלול, קובי מוסא ואת ערן לוי שהיה אמור לשחק בבית'ר. ירושלים לדעתי תנצל את הביתיות ואת ההרכב הצעיר. סמואל יבואה שהחליף את תמוז בחוד נראה טוב במשחק האחרון בו הפסידה בית'ר. לדעתי ירושלים תנצח את אשקלון.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק