לוי הפסיד, אוסטריה בבית העליון

גביע דייויס: אכזבה גדולה בקרב נבחרת ישראל שהפסידה בסיכום הכללי 3:2 מול נבחרת אוסטריה, לאחר ההפסד של הראל לוי 2:6, 6:3, 6:0, 6:3 למרטין פישר הצעיר. לוי: "הוא הפתיע אותי". פישר: "ידענו שיהיה קשה"

יום ראשון 19 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

זה התחיל טוב עבור ישראל אבל נגמר רע. נבחרת הדייויס הכחול לבן הפסידה 3:2 בסיכום הכללי מול נבחרת אוסטריה, השיא הגיע הערב (ראשון) כאשר מרטין פישר הצעיר ניצח 2:6, 6:3, 6:0, 6:3 מול הראל לוי, שהיה הנציג שאמור להוביל את הנבחרת לשלב הבית העליון אולם הנבחרת עוברת לבית א'. 

הראל לוי סיכם את ההפסד: "הוא היה יותר טוב ממני היום. משחק ראשון שלו בדייויס, לא ציפיתי שישחק ככה. חבל מאוד. הקהל מדהים, מגיע להם בית עליון. נקווה לחזור לשם בשנה הבאה. כרגע ירדנו לבית 1, נהיה מדורגים שם. נשתדל בשנה הבאה. קשה, זה לא קל. כל עוד אני ארגיש טוב, אני אמשיך לשחק. במקום חגיגות ניצחון נלך לארוחת ערב דיי עצובה".

מרטין פישר סיכם את הניצחון: "ידעתי שזה יהיה קשה. ידעתי שהראל שחקן קשוח וטוב. זה לא היה פשוט. בכל זאת ישראל הייתה טובה והקהל כאן היה מצויין".

המערכה הראשונה הייתה לטובת הראל לוי ששיחק מצויין מול מרטין פישר הצעיר (134 בעולם) שעלה במפתיע למפגש מול הישראל. הראל לוי לא חיכה הרבה וניצח 2:6 במערכה.

במערכה השנייה הראל לוי איבד את עצמו מול מרטין פישר, שהצליח לנצל את נקודות התורפה של הישראלי והוליך כבר 3:6 בדרך לניצחון במערכה - 3:6 ו-1:1 במערכות.

במערכה השלישית פישר המשיך במומנטום, כאשר לוי התווכח עם השופט מה שעלה לישראלי בריכוז האמיתי ואיבוד משחקונים מהיר ל-0:3. לוי המשיך לקרוס ופישר ניצל זאת עד ל0:6 ענק ויתרון 1:2 במערכות לאוסטרי. לוי כבר איבד את כוחו ופישר נראה בדרך לזכיה במשחק (2:5). 

משום מקום הצליח לוי לשבור את ההגשה של פישר ל-5:3, אך עדיין בטווח סכנה. פישר הצליח בכל זאת לנצח - 3:6 במשחק ו-2:3 לנבחרת אוסטריה על ישראל.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק