דנבר תנסה לבלום את סלטיקס

המלצת WINNER NBA: אחרי שהעבירה את כרמלו אנתוני לנәו יורק, ואחרי שהפסידה לסלטיקס בארבעה מחמשת המשחקים האחרונים, תארח הלילה דנבר את בוסטון ותנסה לרשום ניצחון. אלא שבוסטון סופגת בממוצע רק 88.1 נק' למשחק

יום חמישי 24 פברואר 2011
שלמה חסיד
בדנבר נאגטס עסקו בימים האחרונים רק בעסקת הענק של העברת כרמלו אנתוני לניו יורק יחד עם צ'אנסי בילאפס. הלילה הם יארחו את היריבה המושבעת, בוסטון סלטיקס, לה הם הפסידו בארבעה מחמשת המשחקים האחרונים, וינסו להימנע מהפסד נוסף.

דנבר שיחקה ללא אנתוני כשהפסידה בבוסטון 105-89 ב-8 בדצמבר. גם הפעם צפויߙם לה חיים קשים מול הסלטיקס שסופגים בממוצע רק 88.1 נק' למשחק. לנאגטס ממוצע קליעה של 107.1 נק' למשחק, אבל הם במאזן של 10-3 במשחקים שבהם הם קולעים פחות ממאה נקודות.

יש לזכור שבעיסקת הטרייד, הנאגטס קיבלו בתמורה את דנילו גלינארי, ריימונד פלטו۟, ווילסון צ'נדלר, בחירת סיבוב ראשון בדראפט של 2014 וכמו כן שתי בחירות סיבוב שני (הניקס רכשה מגולדן סטייט בחירה אחת). כך שגם הם הרוויחו שחקנים טובים שישחקו הלילה.

דנבר, ללא אנתוני ובילאפס וללא השחקנים שהגיעו מהניקס , הביסה לפני יומיים את מילווקי 107:120 כך שהיא עדיין קבוצה מאוד חזקה בבית עם מאזן 7:23

שחקן דנבר טי לאוסון קלע שיא עונתי של 24 נק' בהפסד קבוצתו בבוטסון ב-8 בדצמבר. לקראת המשחק הלילה אמר השחקן: "נצטרך להוכיח שאנחנו יכולים לשחק היטב בלי הכוכבים אנותניĠובילאפס. ההרגשה שלי היא שננצח ונצא לדרך חדשה".

בוסטון ניצחה ביום שלישי בגולדן סטייט 93-115, כשהיה זה ניצחונה השלישי ברציפות של הקבוצה. פול פירס קלע 23 במשחק ואילו קווין גארנט קלע 24, קטף 12 ריב' והוסיף 6 אס'. ראג'ון רונדו קלע 19 והוסיף 1ȵ אס'.

הסלטיקס משחקים ללא הסנטרים שאקיל וג'רמיין אוניל, וכנראה שישחקו ללא קנדיק פרקינס שנפצע בגולדן סטייט ומצבון לא ידוע.

משחק מספר 86: דנבר נאגטס (5+) - בוסטון סלטיקס. ההימור: 2
 

צילום: GETTYIMAGES.

תגובות

טלספורט בפייסבוק