אכזבה? תלוי את מי שואלים

ההפסד הכואב של ליברפול באולד-טראפורד התקבל אצל שחקני ומאמן הקבוצה ברגשות מעורבים. ג'רארד: "שיחקנו טוב, אבל אנחנו מאוכזבים מהתוצאה". המאמן, רוי הודג'סון: "הופעה טובה, ידענו לחזור מפיגור"

יום שני 20 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

רק בשבוע שעבר הפגינו אוהדי ליברפול את זעמם על פתיחת העונה החלשה, על הבעלים ועל כל מה שקשור למועדון ההולך ודועך. הם התבקשו להיות סבלניים, מה שלא בטוח יחזיק מעמד עוד זמן רב. הקלאסיקו הגדול של אנגליה הסתיים אתמול בשלושער המדהים של ברבאטוב, 2:3 למנצ'סטר יונייטד, והתגובות מאנשי ליברפול לאחר המשחק דווקא רגועות.

ואם הזכרנו את סבלנות אוהדי הקבוצה, גם לא ברור כמה סבלנות תהיה להנהלת המועדון כלפי המאמן החדש שהגיע מפולהאם, רוי הודג'סון. בתקשורת האנגלית כבר החלו דיווחים על כך שמרטין אוניל, שעזב את אסטון וילה בתחילת החודש, צפוי להחליף את הודג'סון אם שינוי משמעותי בקבוצה לא יתבצע עד סוף החודש.

למרות ההפסד בתיאטרון החלומות, הודג'סון דווקא נשמע אופטימי: "אם היינו רגועים יותר היינו יכולים לצאת עם יותר מהמשחק. ספגנו שער בדקות הסיום (84) וזה תמיד קשה. אפשר להסתכל על המשחק גם בצורה אחרת, היה לנו משחק טוב והשכלנו לשוב מפיגור".

המאמן גם הגן על החלוץ הספרדי, פרננדו טורס שהצליח לסחוט את כדור העונשין מ-11 מטרים, אותו תירגם ג'רארד לשער מצמק: "ההופעה של פרננדו הייתה טובה יותר מבשבוע שעבר, הוא משתפר ממשחק למשחק. הוא צריך זמן נוסף בשביל לחזור לעצמו. עוד מספר משחקים ואימונים ונקבל את פרננדו שאנחנו מחכים לו. הוא יתרום לנו המון העונה"

גיבור המשחק של ליברפול, הקפטן סטיבן ג'רארד אמנם לא הצליח לחזור עם נקודה למרסיסייד אבל אמר בסיום: "אני חושב שכשאתה חוזר מפיגור של שני שערים באולד-טראפורד אתה צריך להרגיש טוב עם עצמך. אבל ברבאטוב השיג את השלושער ועשה את ההבדל, השער השני שלו היה מדהים, לא רואים כזה שער כל יום".

וכמו מאמנו, הקפטן נאלץ לשמור על אופטימיות והוסיף: "אנחנו מאוכזבים מהתוצאה אבל אי אפשר שלא להתעודד מהמשחק שלנו. זה מתסכל לחזור ממשחק כזה בלי כלום. לגבי השער השני? ראיתי את ואן דר-סאר מסדר את החומה וחשבתי על לבעוט מעליה, בסוף חשבתי על לבעוט לתוך החומה, אפשר לראות מספר רב של בעיטות חופשיות לתוך חומה שנשברת ואתה מתוגמל על כך. שמח שזה הצליח". 

צילום: Getty Images

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק