הכדורסל הישראלי נשאר בערוץ הספורט

ערוץ הספורט סיכם עם מנהלת הליגה על המשך שידורי הכדורסל הישראלי ל-4 השנים הבאות בסכום כולל של 27.7 מיליון ש"ח. המנהלת: השותפות עם ערוץ הספורט מצויינת לענף ולקהל

יום שני 20 ספטמבר 2010
שלמה חסיד

 ערוץ הספורט סיכם הערב עם מנהלת ליגת העל על המשך שידורי משחקי ליגת העל בכדורסל לארבע השנים הקרובות כולל תקצירים ומגזין סיכום המחזור תמורת סכום של 27.7 מיליון ש"ח. במסגרת החוזה שנחתם, הערוץ ישדר את המשחק המרכזי בכל מחזור וכחלק מ"ערב הכדורסל של ישראל" ילווה את כל המשחקים מכל המגרשים באותו הערב בערוץ ספורט 5 ובספורט5 HD.

בכל מחזור, המשחק הראשון ישוחק כבר במוצ"ש. ביום ראשון ישדר הערוץ כבעבר את "ערב הכדורסל של ישראל" עם שלושה משחקים בשידור ישיר, כאשר המשחק המרכזי יועבר במקביל גם באיכות הגבוהה ביותר בספורט5 HD. חגיגת הכדורסל תימשך גם ביום שני עם שידורו של משחק נוסף מהמחזור. 

בנוסף לשידורים הישירים, ערוץ הספורט ימשיך ללוות את הכדורסל הישראלי עם תכנית סיכום המחזור "חמישיות" בראשות עפר שלח עם ראיונות, פרשנויות וכתבות צבע. המשחקים ישודרו גם כן בסלולר ובאפליקציית ה- iPhone של הערוץ. בנוסף תלווה הליגה בדיווחים שוטפים גם במהדורות חדשות הספורט היומיות ובאתר האינטרנט של הערוץ sport5.co.il. 

אבי בר, מנכ"ל ערוץ הספורט: "ערוץ הספורט גאה להמשיך ולהיות הבית של ליגת העל בכדורסל גם בארבע השנים הבאות. אנו נלווה את הליגה בכל הערוצים שלנו, לרבות בשידורי HD, מדי שבוע. מעבר לכל השידורים הישירים, ילווה ערוץ הספורט את הליגה עם תכניות אולפן בהשתתפות מיטב שדרי ופרשני הכדורסל בארץ וכמובן עם דיווחים שוטפים במהדורות חדשות הספורט, באתר האינטרנט ובפורטלים הסלולריים שלנו". 

מהמנהלת נמסר: "אנו רואים בשותפות עם הערוץ המלווה את ליגת העל שנים רבות, כשותפות אסטרטגית אמיתית ורצינית לטווח ארוך. במסגרת ההסכם השידורים יארזו באריזה גראפית וייחודית ע"י ערוץ הספורט".

תמונה: באדיבות maccabifans

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק