3 המלצות WINNER לשלישי

שלושה משחקים מגביע הליגה האנגלה במסגרת המלצות ה-WINNER היומיות שלנו ליום שלישי

יום שלישי 21 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

 סטוק - פולהאם - X (יחס 2.70)

סטוק כרגע במקום ה-17 בטבלה כשהיא מפסידה בשלושת המחזורים האחרונים לוולבס, לטוטנהאם ולצ'לסי. במחזור השלישי היא ניצחה 1:2 את אסטון וילה בבית ובמחזור האחרון היא נפרדה בתיקו 1-1 מווסטהאם. פולהאם  לא הפסידה העונה, כשבחמשת המשחקים שלה בליגה היא השיגה ארבע תוצאות תיקו וניצחון אחד. 

סטוק תחסר למשחק היום את סידיבה, חלוצה של הקבוצה שנפצע לתקופה ארוכה. פולהאם מהצד השני צפויה להחסיר את קאמרה, זאמורה, סנדרוס ואת ג'ונסון. במסגרת הליגה ניצחה סטוק את פולהאם פעמיים בעונה שעברה. בכללי, פולהאם ניצחה בסטוק בארבעה משחקים מתוך 11 שהיא ביקרה שם. יהיה משחק צמוד לדעתי, פולהאם טובה יותר על הנייר, אך לא פשוט לנצח בסטוק. אני מסמן כאן X.

סנדרלנד - ווסטהאם - 1 (יחס 1.55)

סנדרלנד פתחה את העונה בסך הכל דיי סביר. היא אמנם הפסידה רק במשחק אחד, אך היא ניצחה רק פעם אחת וסיימה שלוש פעמים בתיקו. היא תארח היום את ווסטהאם של אברם גרנט שהשיגה את הנקודה הראשונה שלה במחזור האחרון, דווקא ביום כיפור. ווסטהאם הפסידה בארבעת משחקי הפתיחה שלה מול הוילה, בולטון, היונייטד ומול צ'לסי ובמחזור האחרון היא נפרדת בתיקו 1-1 בסטוק. שוערה של סנדרלנד, גורדון, שלא שיחק מול ארסנל, צפוי לחזור לסגל. בנוסף אליו יש את טרנטר, מיילר ואת קמפבל, שלושתם בספק למשחק. 

ווסטהאם מהצד השני צפויה להחסיר את הינס, קוליסון ואת קרוז שפצוע לתקופה ארוכה. לסגל של ווסטהאם חוזר טל בן חיים שלא שיחק במשחק האחרון בעקבות יום הכיפורים. שתי הקבוצות דיי חלשות ואם מסתכלים לעבר של השתיים, אז סנדרלנד ניצחה בשלושה מתוך ארבעת המשחקים האחרונים שהיו בין השתיים. למרות התיקו שווסטהאם השיגו במחזור הליגה האחרון, הם עדיין חלשים מאוד. סנדרלנד אמנם היא לא פאר הכדורגל באנגליה, אך היא תיקח פה לדעתי את הניצחון.

פורטסמות - לסטר - 2 (יחס 2.35)

שתי הקבוצות משחקות בצ'מפיונשיפ כשפורטסמות מדורגת במקום האחרון בטבלה כשאחרי שבעה מחזורים לקבוצה שתי תוצאות תיקו וחמישה הפסדים והיא נראית רע מאוד בדרך לירידה נוספת תוך שנתיים. לסטר מהצד השני גם לא מרשימה עד כה והיא אחרי שלושה הפסדים בחמשת המחזורים האחרונים.  

במאזנה חמש נק' בשבעה משחקים. ההיסטוריה של פורטסמות לא טובה מול לסטר, היא הפסידה לה פעמיים בעונה האחרונה שהן שיחקו ביחד לפני שש שנים. פורטסמות תעלה למשחק היום חסרה שלושה שחקנים. וובר, לורנס ואת ריידרארדסון. יווז בספק למשחק. לסטר אמנם גם נראית לא משהו אבל לדעתי היא יכולה לנצח את פורטסמות בחוץ, אחת הקבוצות החלשות כיום בליגות הראשונות באנגליה. אני מסמן כאן 2.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק