פברגאס ייעדר שבועיים. בספק לצ'לסי

ססק פברגאס, קשרה הספרדי של ארסנל מצטרף למסדר הפצועים של ארסנל, שכולל את ואן פרסי, בטנדר ותיאו וולקוט. פברגאס צפוי להעדר לפחות שבועיים והוא בספק למשחק הדרבי הלוהט מול צ'לסי ב-3 באוקטובר

יום שלישי 21 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
 המנחוס והפציעות ממשיכות לרדוף את ארסן ונגר ואת ארסנל שלו, שחולמת לזכות העונה באליפות הפרמייר-ליג ופתחה מצויין את את הופעותיה בליגת האלופות עם 0:6 ענק על בראגה הפורטוגלית.

אחרי שאיבדה כבר שחקני מפתח כמו רובין ואן פרסי, תיאו וולקוט וניקולאס בטנדר בשל פציעות, ארסנל תאלץ להסדר בשבועיים הקרובים גם ללא הכוכב הכי גדול שלה, ססק פברגאס הספרדי, שנפצע במשחק הליגה של ארסנל ביום שבת מול סנדרלנד. בארסנל חששו שפברגאס ייעדר תקופה ארוכה יותר, אך זה הרגיע בטוויטר שלו כשאמר: "הפציעה שלי היא לא כל כך חמורה ואני מקווה לחזור למגרשים בעוד כשבועיים".

פברגאס, יחמיץ את משחק הליגה הקרוב של "התותחנים" מול ווסט ברומיץ וגם את משחק ליגת האלופות מול פרטיזן בלגראד שלושה ימים לאחר מכן, אולם בארסנל מקווים שיצליחו להכשיר את הכוכב שלהם לדרבי הענק מול צ'לסי האלופה ב-3 באוקטובר ביום ראשון.

ועוד בעניינה של ארסנל, נגד ארסן ונגר המנג'ר הצרפתי שלה הוגש כתב אישום ע"י ההתאחדות האנגלית, אחרי שהתפרץ כלפי השופט במשחק מול סנדרלנד בשבת. אם לא יערער, ונגר ייאלץ להרצות משחק השעייה אחד ולשלם קנס של 8,000 פאונד.

ונגר, זעם על שופט המשחק מול סנדרלנד בטענה ששער השיויון של דארן בנט, נכבש 15 שניות אחרי ה-4 דקות תוספת זמן שהקציב השופט. כזכור, ארסנל הוליכה במשחק באיצטדיון האור משער מוקדם של פברגאס, אך חטפה שיויון מאוחר מאוד מרגלי בנט.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק