חבייר זאנטי ייעדר בשבוע הקרוב

קשרה הארגנטינאי של אינטר סבל מכאבים בחזה בתום משחק הליגה האחרון של הקבוצה בפאלרמו והצטווה לנוח כשבוע ימים. מהמועדון נמסר באתר הרשמי: "זאנטי יעבור מספר בדיקות ויחמיץ את משחק הליגה נגד בארי"

יום שלישי 21 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT
דרמה גדולה הייתה בחדר ההלבשה של הנראזורי לאחר משחק הניצחון בפאלרמו ביום ראשון האחרון. הקבוצה של רפא בניטז אמנם ניצחה 2:1, אבל הסיפור היה כאבי החזה שהחלו לארגנטינאי, הקפטן חבייר זאנטי. 

זאנטי עצר על חזהו כדור רב עוצמה שנבעט על ידי אחד משחקני פאלרמו, ומיד בסיום המשחק התלונן הקשר על כאבים בחזה. בקבוצה פחדו מהתקף לב ומיהרו לשלוח את הקשר לסדרת בדיקות בבית החולים הסמוך.

כעת, ליתר בטחון, החליטו באינטר לשלוח את הקשר בן ה-37 לסדרת בדיקות מקיפות על מנת למנוע כל חשש לבעיה רפואית. הקשר הצטווה לנוח בשבעת הימים הקרובים, ויחמיץ את משחקי הליגה של אינטר באמצע השבוע מול בארי ובסוף השבוע מול רומא. כמו כן, הקשר בספק רב למשחק ליגת האלופות ביום רביבי הבא מול ורדר ברמן.

בהודעה רשמית שמסרה אינטר באתר הרשמי נכתב: "חבייר ינוח בשבעת הימים הקרובים לצורך המשך טיפולים רפואיים ובדיקות כתוצאה ממה שקרה בדקות הסיום של המשחק בפאלרמו. זאנטי לא יטול חלק במשחק הליגה ביום רביעי מול בארי".

צילום: Getty Images

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק