שביתת השחקנים באיטליה בוטלה

השחקנים בליגת הסרייה א' האיטלקית תכננו לשבות במחזור המשחקים החמישי שייערך בסוף השבוע הקרוב, אולם על-פי דיווחים באיטליה המשחקים ייערכו כמתונן לאור התקדמות במו"מ עם התאחדות הכדורגל

יום שלישי 21 ספטמבר 2010
מערכת TELESPORT

שחקני ליגת הסרייה א' הודיעו כי הם מתכננים לשבות במהלך מחזור המשחקים החמישי שייערך בימים ה-25 וה-26 בספטמבר. אולם ארבעה ימים בלבד לפני המחזור, כשספק גדול היה לגבי קיום המשחקים, נודע כי השביתה בוטלה ומחזור המשחקים יתקיים כמתוכנן.

הודעה רשמית בנושא עוד לא יצאה מארגון השחקנים או מההתאחדות האיטלקית, אולם בתקשורת האיטלקית ישנם מספר דיווחים הנחרצים בשעות האחרונות לגבי ביטול השביתה. למרות זאת, ייתכן כי שביתה שכזאת תתקיים בעתיד אם המו"מ יתפוצץ בשנית
 ביטול השבתת המחזור מצד השחקנים נובע מהתקדמות במו"מ ואמונה כי כבר בתקופה הקרובה יגיע ארגון השחקנים עם התאחדות הכדורגל להסכם. 

כזכור, ארגון השחקנים הודיע על שביתה כמחאה על כך שהתאחדות הכדורגל האיטלקית כופה על שחקני הליגה הגבלות חוזה חדשות. זו לא הפעם הראשונה בה השחקנים מאיימים בשביתה, וכמו תמיד, גם הפעם היא בוטלה ממש בסמוך למחזור המשחקים. 

כמו כן, דבר נוסף שצפוי להתרחש אולם עוד לא אושר רשמית, הוא על כך שפגרת החורף באיטליה תתארך מעט וישונו התאריכים. מחזור משחקים היה אמור להיערך בשישי בינואר, אולם על מנת שהמנוחה תהיה מעט ארוכה יותר, הוא צפוי לזוז ל-22 בדצמבר. השחקנים יחזרו מפגרת החורף ב-9 בינואר 2011, שלושה ימים לאחר התכנון המקורי.

צילום: Getty Images

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק